پشتیبانی واتس‌اپ از یک اکانت در چندین دستگاه در آینده نزدیک

همان طور که میدانید در حال حاضر پشتیبانی واتس‌اپ از یک شماره تلفن در چندین دستگاه امکان پذیر نیست. اما در خبری که به تازگی منتشر شده است، احتمالا پشتیبانی واتس‌اپ از یک اکانت در چندین دستگاه، در آینده نزدیک شاهد خواهیم دید.
واتس‌اپ که اخیرا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشمگیر کاربران خود بوده است، حال در تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هست و در تلاش است با اضافه کردن قابلیت ‌های جدید،‌ توجه کاربران را بیش از پیش جلب کند.
همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، واتس‌اپ در تلاش هست تا قابلیت هایی نظیر تغییر سرعت پخش پیام صوتی، بازبینی پیام ‌های صوتی پیش از ارسال، انتقال چت واتس اپ بین آیفون و اندروید، سرچ استیکر در چت‌‌ های متنی را به این اپلیکیشن اضافه کند و حالا نیز در تازه ترین اقدام خود سعی دارد تا قابلیت پشتیبانی از یک اکانت در چندین دستگاه را نیز به این اپلیکیشن اضافه کند و این کار توسط همگام سازی پیام ها صورت میگیرد. با این همگام سازی، میتوانید تمامی چت های خود را در تمامی دستگاه ها ببینید.
نکته قابل توجه این هست که در حال حاضر میتوان با یک اکنت علاوه بر یک گوشی هوشمند، به نسخه دسکتاپ یا نسخه وب نیز دسترسی داشت. اما این کار فقط در صورتی امکان پذیر است که اکانت اصلی روی موبایل باید به اینترنت وصل باشد.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time