نسخه رسمی کلاب هاوس برای سیستم عامل اندروید منتشر شد

سرانجام کلاب هاوس پس از ماه ها انتظار، نسخه رسمی این اپلیکیشن را برای سیستم عامل اندروید منتشر کرد.
در ماه های گذشته اپلیکیشن‌ کلاب‌ هاوس، جایگاه بسیار خوبی در بین کاربران پیدا کرده است و از طرفی نیز مورد حمایت دولت بوده است و بسیاری از افراد سرشناس، در این شبکه اجتماعی حضور فعال و پررنگ داشته اند. اما همان طور که می دانید از ابتدای فعالیت این شبکه اجتماعی، فقط نسخه رسمی آن، برای کاربران iOS منتشر شد و بسیاری از کاربران که از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند، از داشتن این شبکه اجتماعی مبتنی بر صوت محروم هستند. از طرفی در همین مدت، تعداد نسخه ‌های غیر رسمی کلاب‌ هاوس برای اندروید روز به روز افزایش یافت ولی تا کنون نسخه رسمی این پیام رسان منتشر نشده است.
اما همانطور که پیشتر اشاره کردیم، از هفته پیش انتشار نسخه بتای اپلیکیشن‌ کلاب‌ هاوس برای گوشی ‌های اندرویدی به صورت محدود شروع شد و از دیشب به صورت رسمی کاربران در آمریکا میتوانند نسخه بتای این اپلیکیشن را از گوگل پلی استور دانلود کنند و به تدریج برای کاربران سایر نقاط جهان نیز منتشر خواهد شد. البته در حال حاضر نیز در سایر کشورها، با IP آمریکا میتوان آن را دریافت کرد.
لازم به ذکر است که با انتشار نسخه اندروید این اپلیکیشن، همچنان شاهد سیستم دعوت نامه ای آن هستیم و احتمالا این موضوع فعلا ادامه دار خواهد بود...

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time