ترامپ به مدت دو سال دیگر از حضور در فیس بوک محروم شد!

فیس بوک در اقدامی جدید، ممنوعیت حساب های کاربری دونالد ترامپ در این شبکه اجتماعی و اینستاگرام را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کرد و در پایان این دوره دو ساله، در مورد این که آیا خطر حضور ترامپ در فیس بوک کاهش یافته است یا خیر، بحث خواهد کرد.
دونالد ترامپ در طول ریاست جمهوری خود، رابطه‌ ی خوبی با شبکه ‌های اجتماعی از قبیل توییتر و فیسبوک نداشت و همیشه آنها را به سانسور محافظه‌ کاران متهم میکرد.از طرفی در زمان اتخابات ریاست جمهوری آمریکا و در پی تحریک هواداران دونالد ترامپ توسط او، شبکه ‌های اجتماعی توییتر و فیسبوک، صفحات دونالد ترامپ را مسدود کردند.
حال فیس بوک در اقدامی جدید، حساب های کاربری دونالد ترامپ در این شبکه اجتماعی و اینستاگرام را به دلیل خطر ایمنی عمومی به مدت ۲ سال دیگر به حالت تعلیق درآورد و معاون مدیر ارشد فیس بوک در امور جهانی گفت: "ما اعتقاد داریم که اقدامات دونالد ترامپ نقض شدیدی در قوانین ما محسوب می‌شود که مستلزم بالاترین مجازات موجود در پروتکل های اجرایی جدید است". همچنین او در ادامه اعلام کرد: "در پایان این دوره، اگر تشخیص دهیم که هنوز خطر جدی برای امنیت عمومی وجود دارد، محدودیت را برای مدت زمان مشخصی تمدید کرده و ارزیابی مجدد را تا زمان کاهش خطر ادامه می دهیم".
از طرفی دونالد ترامپ نیز در بیانیه ‌ای این ممنوعیت را "توهین" به رای دهندگان به خودش خواند و گفت: "نباید اجازه داد این سانسور و تعلیق کردن حساب کاربری عادی شود. در نهایت ما پیروز خواهیم شد.کشور ما دیگر نمی‌تواند این نوع رفتارها را تحمل کند"

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time