‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌واتس‌اپ پیوستن به تماس های تصویری گروهی در جریان را امکان پذیر کرد

پیام‌رسان واتس‌اپ که اخیرا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشمگیر کاربران خود بوده است، به همین دلیل تیم توسعه واتس‌اپ درحال تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هستند.
همان طور که می‌دانید، تا پیش از این، کاربران واتس‌اپ در صورتی می‌توانستند در تماس تصویری گروهی حضور داشته باشند که از همان ابتدا در آن Join شده باشند و پس از آغاز تماس های تصویری گروهی، چنین امکانی برای ملحق شدن در اختیار کاربران وجود نداشت.
اما اکنون با اضافه شدن قابلیت جدیدی به واتس‌اپ، کاربران می‌توانند به جای این که از همان ابتدا در تماس تصویری گروهی باشند، حتی پس از آغاز تماس تصویری گروهی، با انتخاب گزینه Join ، به تماس‌ هایی که آغاز شده و در جریان هست، ملحق شوند. همچنین اگر کاربری رد تماس داده باشد، در صورتی که بعدا تمایل داشته باشد که به تماس تصویری گروهی در جریان ملحق شود، امکان پذیر است.
نکته قابل توجه این است که یک صفحه ی مستقل برای اطلاعات تماس نیز وجود دارد که نشان می‌دهد که چه کسانی به تماس تصویری گروهی دعوت شده اند و چه کسانی در تماس تصویری گروهی حضور دارند و چه کسانی به تماس تصویری گروهی دعوت شده ولی هنوز به آن ملحق نشده اند.
لازم به ذکر است که این ویژگی جدید، با الگوبرداری از اپلیکیشن‌هایی نظیر Zoom ، به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفته است و واتس‌اپ اعلام کرده است که تمامی تماس‌هایی که از طریق این بستر صورت می‌گیرد به صوت سرتاسری رمز گذاری شده اند.
نظر شما درباره ویژگی جدید ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌واتس‌اپ چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time