امکان شخصی سازی Last Seen به واتس‌اپ اضافه می‌شود

واتس‌اپ که اخیرا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشمگیر کاربران خود بوده است، به همین دلیل تیم توسعه ش درحال تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هستند.
بر اساس گزارش جدیدی که توسط وبلاگ «WaBetaInfo» منتشر شده است، واتس‌اپ قصد دارد تا در راستای بهبود حفظ حریم خصوصی کاربران خود، شخصی‌ سازی حریم خصوصی بیشتری را به این پلتفرم اضافه کند. همان طور که می‌دانید مدت طولانی است که کاربران واتس‌اپ می‌توانند وضعیت «Last Seen» یا همان «آخرین بازدید» را برای «همه یا Everyone»، «هیچ کس یا Nobody» و «فقط مخاطبین یا My Contacts» به نمایش درآورند. حال گزینه جدیدی با نام «…My Contact Expect» به این بخش اضافه خواهد شد، که کاربران می‌توانند وضعیت آخرین بازدید خود را فقط برای تعدادی از مخاطبان خاص خود، فعال یا غیرفعال کنند و این بدین معنیست که با فعال کردن آن و انتخاب مخاطب مورد نظر، کاربران می‌توانند تصمیم بگیرند که وضعیت «Last Seen» یا همان «آخرین بازدید»، به غیر از مخاطبان مورد نظر، برای بقیه افراد لیست شما نمایش داده شود.
باید به  این نکته نیز اشاره کرد که اگر وضعیت «Last Seen» را برای چند یا تمام مخاطبان خود غیرفعال کنید، شما نیز قادر نخواهید بود که وضعیت «آخرین بازدید» آن‌ها را مشاهده کنید.
لازم به ذکر است که این ویژگی جدید هنوز در دسترس کاربران سیستم عامل Android و iOS قرار نگرفته است و کاربران باید مدتی را منتظر بمانند تا این قابلیت به واتس‌اپ افزوده شود.
 
نظر شما درباره قابلیت جدید شخصی سازی وضعیت «Last Seen» در واتس‌اپ چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time