قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه بدون اتصال گوشی هوشمند به اینترنت در واتس‌اپ

همان طور که می‌دانید بیشتر کاربران واتس‌اپ برای آنکه بتوانند از نسخه دسکتاپ واتس‌اپ به صورت همزمان با نسخه اپ موبایلی استفاده کنند، لازم است نسخه اپ موبایلشان به اینترنت متصل باشد. 
حال پس از مدت ها انتظار، واتس‌اپ از قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه یا همان «multi-device» به صورت رسمی رونمایی کرد و محدودیت اتصال اینترنت اپ موبایل برای کاربران iOS برداشته شده است و کاربران iOS قادر به اجرای این اپلیکیشن بر روی سایر دستگاه‌ها، بدون نیاز به اتصال گوشی هوشمند خود به اینترنت خواهند بود.
با آپدیت به آخرین نسخه واتس‌اپ، پس از ورود به بخش «Setting» و در قسمت «Linked Devices» و انتخاب گزینه «Multi-Device Beta»، به محض اینکه کاربر با درخواست واتس‌اپ موافقت کند، تمام دستگاه‌ های متصل قطع خواهد شد و پس از آن باید کد QR موجود در صفحه تمام دستگاه‌های متصل دوباره اسکن شود. تنها چند ثانیه پس از اتصال به دستگاه جدید، می‌توانید تمام پیام‌های خود را روی آن همگام‌سازی کنید.
باید به این نکته اشاره کرد که کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند اکانت خود را بر روی یک گوشی هوشمند در کنار چهار دستگاه دیگر متصل کرده و بدون اینکه نیاز به اتصال گوشی هوشمند خود به اینترنت داشته باشند، از واتس‌اپ بر روی این دستگاه ها استفاده کنند. اما نکته قابل توجه این است که هیچ‌ کدام از این چهار دستگاه، نمی‌تواند گوشی هوشمند و آیپدهای اپل و تبلت‌های اندرویدی باشند.
 
نظر شما درباره قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه بدون اتصال گوشی هوشمند در واتس‌اپ چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time