تغییر در طراحی لیست چت‌ها برای کاربران iOS در واتس‌اپ

واتس‌اپ که اخیرا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشمگیر کاربران خود بوده است، به همین دلیل تیم توسعه واتس‌اپ در حال تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هستند و ظاهراً موج قابلیت‌های جدید واتس‌اپ تمامی ندارد.
حال بر اساس خبری که به تازگی توسط وبسایت WABetaInfo منتشر شده است، واتس‌اپ در به‌روزرسانی آینده‌ی خود، قصد انجام تغییرات زیادی را دارد که یکی از آن‌ها، اصلاح طراحی لیست چت‌ها برای کاربران iOS است.
به گفته واتس‌اپ، هدف از این تغییر، بهبود رابط کاربری است تا کاربران راحت ‌تر از قبل، به لیست چت‌های خود دسترسی پیدا کنند و این پلتفرم می‌خواهد صفحه‌ی لیست چت خود را با طراحی کاربردی ‌تری بهبود ببخشد. 
بر اساس این گزارش، تیم واتس‌اپ گزینه‌های Broadcast Lists و New Group را حذف کرده است. چراکه این گزینه‌ها برای سال‌هاست که در این برنامه قرار دارند، اما از آنجایی که کاربران می‌توانند گروه‌های جدیدی را هنگام شروع یک چت جدید ایجاد کنند، اپلیکیشن فقط باید گزینه‌ی Broadcast را جایگزین آن‌ها کند و تیم توسعه‌دهنده هم در نسخه‌ی بتا این تغییر را انجام دادند.
لازم به ذکر است که این تغییرات در واتس‌اپ، فعلا در نسخه بتای واتس‌اپ به صورت آزمایشی برای برخی از کاربران اعمال شده است و هنوز در دسترس همه کاربران قرار نگرفته است. اما انتظار داریم که به زودی شاهد تغییرات اساسی در واتس‌اپ باشیم.
نظر شما درباره تغییر در طراحی لیست چت‌ها برای کاربران iOS در واتس‌اپ چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time