آپدیت جدید و جذاب تلگرام منتشر شد!

تلگرام دست به سوپرایز کاربران خود زده است و با انتشار آپدیت جدید خود، قابلیت های متنوع و جالبی را از جمله مدیریت دانلود‌های در حال انجام و اولویت ‌بندی آن‌ها یا همان دانلود منیجر داخلی و گزینه‌های جدید برای اشتراک ‌گذاری فایل‌ها با دیگران، عرضه کرده است.
ویژگی های آپدیت جدید تلگرام:
- اضافه شدن دانلود منیجر به تلگرام: اکنون کاربران می‌توانند فایل هایی که در حال دانلود در چت های مختلف هست را به صورت یکجا و در نوار جستجو مشاهده کنند. در این قسمت، ایکون جدیدی اضافه شده است و کاربران با کلیک کردن بر روی آن، می‌توانند همه فایل هایی که در حال دانلود هستد را مشاهده کنند.
- علاوه بر اضافه شدن دانلود منیجر، قابلیتی به تلگرام اضافه شده است تا کاربران بتوانند اولویت دانلود رو تغییر دهند تا یک فایل زودتر از بقیه دانلود شود. همچنین دکمه ای برای کنسل کردن تمام دانلودها نیز طراحی شده است.
- بهبود منوی ارسال عکس و ویدیو: اکنون هنگام ارسال چند عکس و ویدیو به صورت آلبوم، کاربران می‌توانند از طریق منوی Attachment Menu، پیش نمایشی از آلبوم را قبل از ارسال ببینند و در صورت نیاز ترتیب آن ها را تغییر دهند.
- کاربران و استریمر های حرفه ای می‌توانند با نرم افزارهای جانبی، نظیر OBS Studio و XSplit Broadcaster ، در کانال یا گروه تلگرامشون استریم انجام دهند.
- رابط کاربری تلگرام اندروید نیز، در حالت شب (Night Mode) ، در بخش سرتیتر صفحات، حالت نیمه شفاف و زیبایی پیدا کرده است.
- اکنون کاربران می‌توانند به یک شخص، از طریق شماره موبایلش نیز پیام دهند. فقط کافیست شماره موبایل شخص را به همراه کد کشور، در جلوی t.me قرار دهند. مثلا لینک شماره 09123456789 به این صورت هست: ‌ t.me/+989123456789
 
نظر شما درباره قابلیت های جدید و جذاب جدید اضافه شده به تلگرام چیست؟ ‌

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time