تلگرام پریمیوم برای شماره های ایران فعال نمی‌شود!

همان طور که می‌دانید چند روز پیش تلگرام رسما از سرویس «تلگرام پریمیوم» رونمایی و قابلیت‌های آن را اعلام کرد. البته قابلیت‌های فعلی تلگرام، به صورت رایگان همچنان باقی خواهند ماند و تنها دارندگان اکانت «تلگرام پریمیوم» به ویژگی‌های بیشتری دسترسی خواهند داشت و برای کاربران عادی، ایموجی ها و استیکرهای پریمیوم، قابل مشاهده نخواهد بود.
حالا مشخص شده است که این پیامرسان، برای شماره‌های داخل ایران (با پیش شماره +۹۸) قابلیت فعالسازی ندارد و این بدین معناست که فعلا کاربران داخل ایران با شماره‌های موبایل ایرانی نمی‌توانند از این خدمات ویژه بهره‌ مند شوند.
لازم به ذکر است که طبق بررسی کاربران، امکان دسترسی به سرویس «تلگرام پریمیوم» حتی با تغییر IP نیز امکان ‌پذیر نیست و در واقع تلگرام، کاربران را براساس شماره‌ای که با آن ثبت ‌نام کرده‌اند، محدود می‌کند.
باید به این موضوع نیز اشاره کرد که هزینه اشتراک سرویس «تلگرام پریمیوم» حدود 4.99 دلار در ماه می‌باشد که با احتساب دلار 30 هزار تومانی باید حدود 150 هزار تومان برای سرویس «تلگرام پریمیوم» هزینه کرد. البته این مبلغ برای یک سال به حدود یک میلیون و 800 هزار تومان خواهد رسید.
از ویژگی های نسخه «تلگرام پریمیوم» می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- آپلود فایل‌های 4 گیگابایتی
- سرعت دانلود بالاتر
- کاهش محدودیت‌ها
- تبدیل صدا به متن
- استیکرهای منحصر به‌فرد
- واکنش‌های اختصاصی
- مدیریت چت
- تصاویر متحرک پروفایل
- نشان‌های پریمیوم
- آیکون‌های اپ پریمیوم
- حذف تبلیغات
آیا گزینه خرید اشتراک پولی تلگرام برای شما نمایش داده می‌شود؟ اگه براتون نمایش داده می‌شود آیا شما ‌اشتراک ویژه تلگرام را خریداری خواهید کرد؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time