بازکردن چت در پنجره جداگانه در تلگرام دسکتاپ!

همان طور که می‌دانید تلگرام یکی از معروف ‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران و جهان هست که در مدت کوتاهی توانست به 700 میلیون‌ کاربر را به سمت خود جلب کند. تلگرام دارای نسخه ‌های مختلفی برای سیستم عامل‌های مختلف ازجمله سیستم عامل ویندوز می‌باشد.
با دانلود و نصب نسخه تلگرام دسکتاپ می‌توانید امکاناتی شبیه نسخه اندروید و یا iOS تلگرام را در کامپیوتر خود داشته باشید و لازم نباشد همیشه از گوشی خود استفاده کنید. نسخه دسکتاپ تلگرام کاملا با نسخه اندروید و یا iOS هماهنگ است و با یک شماره تلفن می‌توانید از هر دو به صورت همزمان استفاده کنید.
تلگرام در آپدیت جدید خود، برای کاربران دسکتاپ، قابلیت کاربردی و فوق العاده ای را اضافه کرده است که کاربران می‌توانند با نگه داشتن کلید Ctrl و کلیک کردن روی چت مورد نظر، آن چت را در یک پنجره جداگانه و مستقل باز کنند.
برای فعالسازی این قابلیت، بعد از آپدیت نرم ‌افزار تلگرام دسکتاپ به آخرین نسخه، به قسمت تنظیمات برید و از بخش Advanced و در قسمت Experimental Settings ، تیک گزینه New Chat Windows by Ctrl + Click را روشن کنید.
حالا برای باز کردن چت در پنجره جدید، کافیست در لیست چت، کلید Ctrl را نگه داشته و بر روی چت مورد نظر کلیک کنند.
لازم به ذکر است که کاربران می‌توانند این کار را برای چندین چت انجام دهند و همزمان چندین چت را با هم چک کنند و در جلوی خود باز نگه دارند.
 
نظر شما درباره ی قابلیت جدید نسخه دسکتاپ تلگرام چیست؟ آیا شما از تلگرام دسکتاپ استفاده می‌کنید؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time