تبدیل شدن تمام ویدئوهای اینستاگرام به ریلز

بر اساس خبری که به تازگی منتشر شده است، اینستاگرام رسما اعلام کرده که تقریبا همه ویدیوهای اینستاگرام از این به بعد تبدیل Reels خواهند شد و نمایش ویدئوها به صورت تمام صفحه و عمودی خواهد بود.
بر اساس این خبر، در طراحی جدید که به وضوح از «تیک تاک» الهام گرفته شده است، عکس‌ها ویدیوها، بخش بسیار زیادی از صفحه رو می‌گیرند و کل تمرکز کاربران بر روی آن ها خواهد بود و و موارد دیگری مانند نظرات، کپشن‌ها، لایک‌ها و... در پایین پست قرار خواهند گرفت. همچنین کاربران در هنگام ساخت ریلز، با استفاده از ویژگی Dual می‌توانند با استفاده از دوربین جلو و پشت به صورت همزمان به ضبط بپردازند.
باید به این موضوع نیز اشاره کرد که تنها دو استثنا برای این مورد وجود دارد که اولین مورد برای ویدیوهای بالای 15 دقیقه می‌باشد که مثل ویدیوی عادی خواهند بود و دومین مورد ویدیوهایی که قبل از این تغییر اپلود شده اند نیز همچنان مثل قبل خواهند ماند و به ریلز تبدیل نخواهند شد. ‌
 علاوه بر این، اینستاگرام قابلیت جدیدی را نیز به ریلز اضافه کرده است که قابلیت ریمکس کردن عکس ها می‌باشد. تا پیش از این کاربران فقط می‌توانستند ویدیوها را ریمکس کنند ولی حالا امکان ریمکس کردن عکس ها نیز وجود دارد.
به هر حال، این قابلیت جدیدترین قدم اینستاگرام، برای تمرکز بیشتر روی محتوای ویدیویی و به خصوص ویدیوهای کوتاه یا ریلز هست و این شرکت قصد دارد تا توجه کاربران را بیش از این پیش به این ویدیوها جلب کند.
لازم به ذکر است که به گفته اینستاگرام، تب ریلز و ویدیو در پروفایل کاربران، باهم ترکیب خواهند شد و تنها تب ریلز باقی خواهد ماند.
 
نظر شما در مورد قابلیت نمایش ویدئوها به صورت تمام صفحه در اینستاگرام چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time