چاپ کردن این صفحه
رقابت تاکسی آنلاین کریم با اوبر

رقابت تاکسی آنلاین کریم با اوبر

به تازگی شرکت کریم اقدام به استخدام 2 هزاران راننده خانم در سیستم خود کرده است که این امر باعث ایجاد رقابت میان این شرکت و اوبر شده است.

 

خبرها نشان می دهد شرکت کریم که دفتر اصلی آن در کشور امارات قرار دارد اقدام به استخدام 2 هزار راننده خانم در سیستم خود کرده است که همین موضوع باعث شده این شرکت یکی از رقبای شرکت اوبر در خاورمیانه محسوب شود.

همانطور که میدانید عربستان سعودی در ماه ژوئن تصمیم به برداشتن ممنوعیت رانندگی زنان کرد و پس از آن شرکت های اوبر و کریم اقدام به استخدام رانندگان زن در سیستم خود شدند.

اما گزارشات نشان می دهد شرکت اوبر تعدادی کمی از زنان را برای سرویس دهی در سیستم خود ثبت نام کرده در حالی که شرکت کریم اقدام به ثبت نام بیش از 2 هزار راننده زن کرد.

گفته می شود شرکت کریم برای جذب رانندگان زن و جلب اعتماد آنها صدها هزار دلار هزینه کرده است و اکنون خبرها نشان می دهد این شرکت به بازدهی مطلوبی رسیده است.

البته باید گفت در ارتباط با این موضوع اوبر اعلام کرده است ثبت نام تعداد زیادی از رانندگان اوبر مدتی پیش انجام شده است و تنها در مرحله دریافت مجوز قرار دارند.

همچنین باید گفت پیش از لغو قانون ممنوعیت رانندگی زنان، 80 درصد از مشتریان اوبر و 70 درصد از مشتریان کریم را زنان تشکیل میدادند. اما اکنون پیش بینی میشود اوضاع به نفع کریم تغییر کند.

و در نهایت باید ذکر کرد شرکت کریم وعده داده است تصمیم دارد 2 میلیون دلار جهت انجام اقداماتی برای امنیت بیشتر رانندگان مانند ناشناس بودن شماره تلفن راننده و بیمه عمر انجام دهد.

 

 

 

منبع: entekhab

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱