ایلان ماسک در خانه اجاره ای 35 متری زندگی می کند!

ایلان ماسک، بنیانگذار و مدیر عامل خودروسازی تسلا، در توییتر خود فاش کرد که از اوایل ماه ژوئن 2021، در خانه ی کوچک 35 مترمربعی به ارزش تنها ۵۰ هزار دلار، یعنی چیزی کمتر از هزینه یک خودروی تسلا مدل S ، که از شرکت فضایی «SpaceX» در بوکا چیکا تگزاس اجاره کرده است، زندگی می‌کند!
گفته می شود که ایلان ماسک ۵۰ ساله در یک سال گذشته، بیشتر املاک خود را فروخته و آخرین ملک خود را نیز، ماه گذشته به فروش گذاشت. البته او تاکید کرده است که خانه ای در منطقه ی خلیج سانفرانسیسکو دارد که از آن برای برگزاری مراسم ها و برنامه ها استفاده می‌شود.
ایلان ماسک که با داشتن ثروتی به ارزش 172 میلیارد دلار، بر اساس رتبه بندی مؤسسه «Forbs»، جایگاه سوم را در میان ثروتمند ترین مردان دنیا دارد، در یک خانه ی اجاره ای پیش ساخته ی 35 متر مربعی در در محوطه ی شرکت فضایی «SpaceX» در بوکا چیکا تگزاس و در نزدیکی پایگاه ساخت موشک ‌های شرکت «SpaceX» زندگی می کند که توسط شرکتی به نام «Boxabl» ساخته شده است. البته ایلان ماسک نامی از شرکت سازنده ی خانه ی خود نبرده است، اما از تصاویر «Google Earth» به نظر می‌رسد که در محوطه ی شرکت فضایی «SpaceX»، یکی از خانه های تولیدی شرکت «Boxabl» وجود دارد. همچنین شرکت «Boxabl» نیز در ماه نوامبر اعلام کرده بود که یک خانه، برای مشتری ای مشهور و فوق محرمانه در بوکا چیکای تگزاس ساخته است.
خانه های پیش‌ ساخته و تاشوی شرکت «Boxabl»، کوچک اما شیک می باشند و چیدمانی شبیه به یک استودیوی آپارتمانی دارند. این خانه های پیش ساخته، شامل یک اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب با یک سرویس بهداشتی و حمام می‌باشند.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time