فرزند ایلان ماسک نمی‌خواهد هیچ نسبتی با پدر خود داشته باشد!

فرزند ۱۸ ساله ایلان ماسک، بطور قانونی درخواست تغییر نام و جنسیت خود را ارائه کرده است. درخواست تغییر نام و گواهی تولد جدید در یک دادگاه عالی لس‌آنجلس در سانتا مونیکا در ماه آوریل ارائه شده که به تازگی به بیرون درز کرده است.
«ژاویر الکساندر ماسک» چندی پیش جنسیت خود را از مرد به زن تغییر داده است و حالا با تغییر نام خود به «ویویان جنا ویلسون»، دیگر به هیچ شکلی مایل نیست نسبتی با پدر «بیویوژیک» خود داشته باشد.
ایلان ماسک در سال ۲۰۰۰ میلادی با «جاستین ویلسون»، مادر «ویویان جنا ویلسون» که نویسنده کانادایی است ازدواج کرد اما بعد از ۸ سال و با وجود داشتن چندین فرزند، از هم جدا شدند.
با وجود شهرت جهانی ایلان ماسک، نام فرزندان او چندان شناخته شده نیست، اما چند روز پیش و در روز پدر، ایلان ماسک در توییتی نوشت که تمامی فرزندان خود را دوست دارد.
لازم به ذکر است که ایلان ماسک درباره تصمیم فرزند خود و اینکه چرا از او فاصله گرفته اظهار نظر نکرده است. اما او درباره مسائل ترنس‌ها اظهار نظر فراوان کرده و در موارد متعددی به ضدیت با همجنسگرایی مردان متهم شده است. حتی حدود دو سال پیش در توییتر خود، استفاده از ضمائر را نکوهش کرده بود که آن را بعدا حذف کرده بود. ایلان ماسک بعدا گفته بود که از ترنس‌ها قطعا حمایت می‌کند، اما تمامی این ضمائر به لحاظ زیباشناسی کابوسند.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time