باگ عجیب ویندوز 10 که کاربران را به دردسر انداخته است

مدتی پیش مایکروسافت بروزرسانی اکتبر ویندوز 10 را برای کاربران خود منتشر کرد حال گزارش های جدید خبر از وجود یک باگ عجیب در این سیستم عامل را می دهند.

مایکروسافت پس از انتشار این بروزرسانی مدتی به دلیل اعلام مشکل توسط کاربران انتشار آن را متوقف و باگ آن را رفع کرد حال در خبر های جدیدی به نظر می رسد این نسخه با باگ جدیدی روبرو شده است که باعث شده فایل های فشرده و زیبپ شده کاربران ناپدید شوند!

علاوه بر این، نکته مهم پیرامون این موضوع این است که ویندوز به شما نمی‌گوید که در حال انجام این کار است یا خیر به عبارتی دیگر اگر شما قصد داشته باشید فایل فشرده ای را از یک آرشیو به یک محلی دیگر منتقل کنید و به هر دلیلی این اتفاق رخ ندهد فایل شما عملا حذف شده و سیستم هیچ هشدار یا اخطاری مبنی بر روی دادن این اتفاق نمی دهد.

عملا این بدین معنا خواهد بود که فایل شما حذف شده و شما از حذف شدن آن فایل با خبر نخواهید شد.در نهایت گفتنی است تا کنون مایکروسافت هیچ واکنشی نسبت به باگ مطرح شده توسط کاربران در فضای مجازی از خود بروز نداده است و کاربران تا زمان انتشار بروزرسانی رفع این باگ باید صبر کنند. همچنین در صورتی که تا کنون به این نسخه رایانه ویندوزی خود را بروزرسانی نکرده اید بهتر است تا زمان رفع این ایراد صبر کنید.

لازم به ذکر است در سال آینده به‌روزرسانیهای جدید «ویندوز به عنوان سرویس» ارائه خواهد شد، که اولین مورد آن دارای عنوان جالب 19H1خواهد بود، و گفته می‌شود که دربرگیرنده راهکاری برای کاهش سرعت ناشی از آسیبپذیری Spectre  خواهد بود

منبع: theinquirer

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time