ffffffffff

بروزرسانی اندروید اورئو برای گلکسی S8 منتشر شد

چند ماهی است که سامسونگ مشغول کار بر روی انتشار بروزرسانی اندروید 8  برای دستگاه های وعده داده شده خود میباشد.

در تازه ترین خبر ها این شرکت بالاخره به وعده خود عملکرده و بروزرسانی اندروید 8 را برای تلفن پرچمدار گلکسی اس8 منتشر کرده است این بروزرسانی نسخه اندروید دستگاه گلکسی اس8 و اس8 پلاس را به اندروید اورئو ارتقا داده و ویژگی های اندروید 8 را به این دستگاه ها اضافه خواهد کرد.

این کمپانی کره ای پیش از این وعده داده بود کاربرانی که عضو پروژه بتا اندروید 8 برای این تلفن بوده اند در اولیت قرار داشته و زودتر از سایر کاربران قادر خواهند بود این نسخه را دریافت کنند.حال سامسونگ دو هفته پس ازپس از پایان برنامه بتا، عرضه جهانی این بروزرسانی را در مناطق بخصوصی آغاز کرده و اعلام نموده است بزودی تمام کاربران در سرتاسر جهان به اندروید اورئو دست پیدا خواهند کرد.

نسخه فرمور اندروید 8 برای گلکسی اس 8 در آلمان G955XXU1CRAPاست و با حجم 487 مگابایت، پچ امنیتی فوریه 2018 را نیز به همراه دارد.به لحاظ کلی این بروزرسانی علاوه بر اضافه کردن قابلیت های اندروید 8 نسخه رابط کاربری دستگاه را ارتقا داده وبسیاری از باگ های قبلی را برطرف نموده است.

درصورتی که در منطقه شما این بروزرسانی منتشر نشده است میتوانید با مراجعه به وبسایت سامسونگ فایل رام این نسخه را دریافت و تلفن خود را بروزرسانی کنید.

 

منبع:Sammobile

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time