اسمارت فون جدید ال جی با دستیار صوتی گوگل و هوش مصنوعی

براساس گزارش بدست آمده ال جی قرار است امکانات پیشرفته ای را به گوشی LG V30 اضافه کند و آن را با نام LG V30s در نمایشگاه MWC 2018 معرفی کند.

این گوشی قابلیت تطبیق دوربین با هوش مصنوعی و دستیار صوتی را دارد که باعث می شود قابلیت های مختلفی را برای کاربران فراهم کند که به چند نمونه از این قابلیت ها می پردازیم:

اولین قابلیت این است که این گوشی مجهز به تکنولوژی Dision Vision Al است که می تواند وقتی دوربین گوشی یک شی را می بیند بهترین حالت تصویر را نمایش دهد که حالت های اصلی دوربین این گوشی شامل : حالت خوراکی، پرتره ، شهر، حیوانات خانگی ، گل، چشم انداز، طلوع و غروب خورشید می باشد که هریک از این حالات بر اساس اشباع رنگ ، حس رنگ ، زاویه دید ، نور منعکس شده و نور پس زمینه انتخاب شده است.

قابلیت دوم این گوشی این است که می تواند به طور خودکار کدهای QR را اسکن کند و تصاویر مورد نظر را جستجو و در نهایت گزینه های مناسبی برای خرید پیشنهاد می دهد.

قابلیت سوم این است که می تواند در شرایطی که نور محیط کم است فیلمبرداری کند به این صورت که نور محیط را تا دوبرابر افزایش میدهد.

 

و از دیگر قابلیت های این گوشی این است که شما می توانید لوازم خانگی خود را که سازگار با دستیار صوتی گوگل هستند را کنترل کنید به طور مثال می توانید بگویید "اوکی گوگل به ال جی بگو لباس های من را بشوید و همچنین شما میتوانید از قابلیت تشخیص چهره در زمان خاموش بودن صفحه نمایش یا حتی از قابلیت تشخیص صدا با استفاده از کلمات تعریف شده توسط کاربر قفل گوشی خود را باز کنید.

 

منبع : droid-life

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time