ffffffffff

برخی از تلفن های 2016 ال جی به اندروید 8 بروزرسانی می شوند

بیش از یک سال از زمان عرضه اندروید 8 موسوم به اورئو میگذرد حال شرکت ال جی تصمیم دارد برخی ازتلفن های قدیمی اش را به این نسخه بروزرسانی کند.

یکی از بزگرترین مشکلاتی که تلفن های اندرویدی با آن دست وپنجه نرم میکنند بروزرسانی دستگاه است، در اندروید به دلیل پراکندگی ها و تنوع سخت افزاری تولید کنندگان بسیار دیر دستگاه های خود را به نسخه های جدید اندروید بروزرسانی میکنند حتی در برخی موارد تلفن های قدیمی تر باید بیش از 1 سال در لیست انتظار دریافت بروزرسانی بمانند!

حال در تازه ترین خبرها شرکت ال جی خبر از بروزرسانی رسانی برخی از تلفن های قدیمی مربوط به سال 2016 داده است در این خبر آمده است که تلفن های پرچمدار جی 5 و وی 20 بزودی به اندروید اورئو بروزرسانی میشوند گفتنی است این شرکت تاریخ دقیقی برای انتشار برزورسانی مذکور مشخص نکرده است اما با این وجود انتظار داریم با توجه به قرار گرفتن نام این دو تلفن در لیست دریافت کرنل های جدید  اندروید در آینده ای نزدیک تلفن های جی 5 و وی20 اندروید 8  را دریافت کنند.

پیشبینی میشود انتشار بروزرسانی اندروید 8 ابتدا از کشور کره جنوبی آغاز شده و به ترتیب به سایر نقاط جهان و اپراتور های مختلف ارسال شود.

 

منبع:Gsmarena

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time