آیا شکل ظاهری آیفون های جدید تغییر میکند؟

در چند سال اخیر شرکت اپل برای آیفون های خود شکل ظاهری متفاوتی را در نظر نگرفت اما بر اساس آخرین شایعات این شرکت قدرتمند در نظر دارد که علاوه بر تغییرات سخت افزاری، تفییرات ظاهری را برای گوشی های جدید خود در نظر بگیرد.

در کنفرانس امسال شاهد معرفی سه آیفون جدید خواهیم بود. تحلیلگر معروف اپل مینگ چی کو بر این باور است که در آیفون های جدید سه تغییر اساسی را شاهد خواهیم بود از جمله تغییرات ظاهری ، پشتیبانی از قابلیت 5G و در نهایت بهبود عملکرد دوربین های این سری میباشد.

اما تغییرات ظاهری متفاوت را در آیفون های سال ۲۰۲۰ خواهیم دید .زیرا آیفون ۱۱ که جایگزین آیفون XR  خواهد شد. این مدل نمایشگری مشابه XR خواهد داشت.

آیفون ۱۱ پرو که جایگزین آیفون XS خواهد بود. این مدل مثل آیفون 11 دارای چیپست A13، سنسور Face ID زاویه‌دار، دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی، شارژ بی‌سیم معکوس و وای‌فای 6 میباشد فقط با این تفاوت که این مدل از Apple Pencil پشتیبانی میکند..آیفون ۱۱ پرو مگس هم که جایگزین آیفون XS MAX  میباشد که دارای مشخصاتی مشابه آیفون ۱۱ پرو میباشد فقط با این تفاوت که دارای صفحه نمایشی بزرگتر میباشد.

البته گفته می‌شود که اندازه صفحه نمایش آیفون‌هایی با پنل OLED نیز تغییر می کنند. بر اساس گزارشات آقای کو، آیفون ۵.۸ اینچی در سال 2020 به ۵.۴ اینچی کاهش خواهد یافت و در مقابل آیفون ۶.۵ اینچی با اندازه ۶.۸ اینچی عرضه خواهد شد.

تا رویداد ۱۹ شهریورماه اپل فرصتی کمی باقی مانده است و باید منتظر باشیم تا ببینیم کدام یک از این شایعات به واقعیت تبدیل میشود!

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time