• بررسی
  • ارسال شده :

یک اسمارت فون در قد و قواره نمایشگاه MWC

بالاخره یک اسمارت فون در قد و قواره نمایشگاه MWC معرفی شد که هم زیبایی ظاهری و کارایی فوق العاده ای دارد و ظاهرا نمونه ای شبیه به خود را نیز ندارد.

گوشی های زیادی در نمایشگاه MWC امسال معرفی شدند اما هیچ کدام زرق و برق Alcatel A5 LED را ندارند. رقص نوری که در پشت گوشی طراحی شده به تنهایی جذابیت زیادی برای کابران دارد.

در حالی که بعضی از گوشی های اندرویدی یک چراغ LED برای اعلام نوتیفیکیشن ها دارند، اسمارت فون Alcatel A5 LED تعداد ۳۵ چراغ LED بزرگ و صدها چراغ LED کوچک در بدنه خود دارد که به اینصورت می تواند برای اعلام نوتیفیکشین و یا زنگ ورودی یک رقص نور فوق العاده را به نمایش بگذارد.

این چراغ های LED می توانند به هنگام پخش موزیک به عنوان اکولایزر عمل کرده و نبض موزیک را به نمایش بگذارند. این افکت نوری مشابه عملکرد رقص نور در اسپیکر JBL Pulse است.

گذشته از قابلیت نمایش رنگ ها بر طبق رنگ های محیط، شاید این نمایش نورها و رنگ های مختلف تقریبا تنها ویژگی قابل توجه در Alcatel A5 LED باشد. دیگر قابلیت ها امتیاز بالایی از لحاظ کارایی نسبت به گوشی های دیگر دریافت نمی کنند و در حد متوسط هستند.

  • یک صفحه نمایش ۵.۲ اینچی با کیفیت 720p
  • پردازنده ۱.۵GHz
  • ۱۶ گیگ فضای داخلی و ۲ گیگ حافظه رم
  • باتری ۲۸۰۰ میلی آمپری
  • دوربین ۸ مگاپیکسلی همراه با فلش و دوربین ۵ مگاپیکسلی جلو

و برخلاف آیفون های شکننده، گوشی  Alcatel A5 LED مقاوم در برابر ضربه است. جنس پلاستیکی مرغوب این گوشی به این معنی است که می توان روی مقاومت این گوشی حساب کرد.

سعی میکنم خوابم نبره ـ مشخصات این گوشی واقعا قابلیت های جدیدی نیستند ـ فقط تصور کنید این گوشی را با خود به نمایشگاهی مثل MWC ببرید. مطمئنا همه به شما می خندند. اما شما مطمئنا برای قابلیت های نمایش رقص نور امتیازهای خوبی می گیرید چرا که در دنیای اسمارت فون های خسته کننده که همگی تقریبا شبیه هم هستند، Alcatel لیاقت توجه زیادی به واسطه طراحی جالب و فان را دارد.

 

با بروزرسانی همیشه بروز باشید.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time