کیف پولی که همیشه در دسترس است

به تازگی یک شرکت هلندی توانسته است کیف پولی را تولید کند که قابل ردیابی است و گم نمی شود.

 

همانطور که میدانید خیلی از اوقات برای بسیاری از افراد پیش آمده است که کیف پول خود را گم می کنند و یا آن را جا میگذارند اما به تازگی یک شرکت هلندی به نام اکستر توانسته است کیف پولی را تولید کند که از طریق GPS قابل ردیابی است و به هیچ عنوان گم نمی شود.

کیف هوشمند Ekster 3.0 مجهز به فناوری RFID میباشد و جنس آن از چرم و دارای ضخامت 0.38 سانتیمتر است این کیف ظرفیت نگهداری 12 کارت را دارد که 6 کارت از 12 کارت بدون باز کردن کیف و با لمس کیف بیرون می آید و در دسترس کاربر قرار میگیرد.

در داخل این کیف یک کارت ردیابی GPS قرار دارد که در صورت گم شدن کیف، می تواند موقعیت کیف را بر روی نقشه های نصب شده بر روی گوشی ها و تبلت ها نشان دهد. همچنین این کارت مجهز به یک صفحه خورشیدی است که با استفاده از آن می تواند کارت را شارژ کرد و پس از 3ساعت شارژ امکان استفاده از آن تا دو ماه برای کاربر فراهم می شود.

گفته می شود این کیف مجهز به بلوتوث هم میباشد و تا فاصله 60 متر می تواند به گوشی کاربر متصل باشد و در صورتی که کیف از 60 متر دورتر شود گوشی به کاربر هشدار می دهد و همچین از طریق GPS قابل ردیابی میباشد.

این کیف با دستیار صوتی آمازون و گوگل سازگار است بنابراین اگر کاربر کیف پول خود را گم کند می تواند بگوید: "الکسا صدای زنگ هشدار کیف را به صدا در بیار" و سپس زنگ هشدار کیف به صدا در می آید و کاربر می تواند کیف خود را پیدا کند.

بنابر اعلام شرکت سازنده این کیف قرار است از مارس 2019 به فیمت 40 دلار به بازار عرضه شود.

 

 

 

منبع: isna

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time