ffffffffff

آیا گلکسی S8 plus هم در سال 2017 معرفی خواهد شد؟!

 تا به امروز قابلیت های زیادی در رابطه گلکسی S8 به بیرون درز کرده است که هریک از قابلیت های فاش شده نظر بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب کرده است.نکته قابل توجه این می باشد که سامسونگ بیشتر قابلیت های فاش شده تا به امروز تایید نمی کند.

گلکسی S8  در سال 2017 معرفی خواهد شد که قابلیت های زیادی به همراه خود دارد. در خبری که به تازگی توسط یک وبسایت کره ای منتشر شده است ،شاهد معرفی گلکسی S8 plus خواهیم بود که دارای صفحه نمایش 6 اینچی است که مجهز به صفحه نمایش بزرگتری از گلکسی S8  است .گلکسی S8 دارای صفحه نمایش5 اینچ خواهد بود. هر دومدل دارای صفحه نمایش خمیده ای هستند و نام edge از این مدل حذف خواهد شد.

Goldman Sachs از جمله موسسات مالی مطرح در دنیاست که اخیرا برآوردی را از هزینه مواد به کار رفته در گلکسی S8 را ارائه کرده است که تمام این مواد حدود 15 الی 20 درصد بر قیمت اصلی این اسمارت فون نسبت به مدل قبلی افزوده است.

همچنین در خبرهای قبلی آمده است که دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی را نیز در این مدل معرفی خواهد کرد و در ادامه هم به حذف دکمه فیزیکی تاکید شده است البته در خبرهای قبلی در مورد این دو قابلیت بسیار شنیده شده است که اکنون این خبر مهر تاییدی بر این ویژگی های جدید می باشد.

 

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time