با دو قابلیت کاربردی و جدید گوگل مپس آشنا شوید

به تازگی دو قابلیت مهم و کاربردی به گوگل مپ اضافه شده است که به کاربران در مسیریابی بهتر کمک میکند. در ترافیک های سنگین امروزی فقط با یک مسیریاب خوب میتوانیم به موقع به مقصد برسیم و از ترافیک های سنگین و زمانبر عبور کنیم.

اولین قابلیتی که به گوگل مپس اضافه شده است و در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفته است، تعیین زمان ترک مبدا می باشد. با انتخاب زمان ترک مبدا یا زمان رسیدن به مقصد، گوگل مپس زمان رسیدن به مقصد را با در نظر گرفتن یکسری پارامترها از جمله ترافیک،شرایط جوی و ... زمان نهایی را به شما نمایش میدهد که شما میتوانید زمان شروع سفر خودتون را در نظر بگیرید . 

این ویژگی که به شما اطلاع میدهد بهترین زمان راه افتادن به سمت مقصد چه ساعتی است خیلی بهتر میتوانید زمان خود را مدیریت کنید تا در ترافیک کمتری وقت خود را بگذارنید.

دومین ویژگی که به زودی به گوگل مپ اضافه خواهد شد، نمایش سرعت مجاز رانندگی در مسیرهای مختلف است. همچنین دوربین های کنترل سرعت هم به نقشه اضافه خواهد شد.طبق گفته‌ها، با نزدیک شدن به دوربین‌های کنترل سرعت، برنامه یک اخطار صوتی خواهد داد. این به‌روزرسانی هم‌اکنون در کشورهای دانمارک، انگلستان و ایالات متحده قابل استفاده است. درحالی که قابلیت نشان‌دادن دوربین‌های کنترل سرعت در کشورهای استرالیا، برزیل، کانادا، هند، اندونزی، مکزیک، روسیه، انگلستان و ایالات متحده فعال است.

اما باید به این نکته توجه کرد که قابلیت هایی که به تازگی به گوگل مپ اضافه شده است در اپلیکیشن هایی مشابه مانند ویز در حال حاضر در دسترس کاربران می باشد.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time