تهدید ایلان ماسک توسط قدرتمندترین گروه هکری جهان!

به دنبال توییت ها و شوخی‌های جنجالی ایلان ماسک و در پی آن نوسانات شدید بازار رمزارزها و افت قیمت ارزهای دیجیتال، به خصوص بیت کوین، هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، ایلان ماسک را به خاطر دستکاری ارزش رمزارزها تهدید کردند و به او هشدار دادند.
هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، در ویدئویی با اشاره به اینکه که ثروت ایلان ماسک از غارت معادن زمرد آفریقای جنوبی توسط خاندان او به دست آمده است و به همین دلیل، او هیچ درکی از امید میلیون‌ها خرده فروش بازار رمزارزها ندارد، او را فردی بی‌ مسئولیت و خود خواه در قبال رفتارها و حرف‌ هایش دانستند که با توییت ها و شوخی‌های جنجالی اش، سرمایه افراد زیادی را که برای داشتن زندگی بهتر تلاش می‌کنند به خطر انداخته است.
همچنین این گروه هکری، ایلان ماسک را به عنوان نمونه ‌ای از افراد پولدار و خودشیفته که از عقده بیمار‌گونه دیده شدن رنج می‌برند، معرفی می‌کنند.
اما هشدار اصلی در آخر این ویدئو است، جایی که گوینده خطاب به ایلان ماسک می‌گوید: " تا حالا فکر میکردی که باهوشترین فرد این بازی هستی، اما حالا با بد کسی طرف شدی، ما «Anonymous» هستیم، ما بی ‌نهایت هستیم، منتظر ما باش"
لازم به ذکر است که هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، یک گروه هکری نامتمرکز است که در آن تعدادی از متخصصان امنیت شبکه به صورت ناشناس فعالیت می‌کنند. هکرهای این گروه که هدف خود را جلوگیری از سانسور اینترنت، حمایت از مبارزان آزادی طلب و فعالیت بر ضد قوانین نظارت بر رایانه و شبکه می‌دانند، همواره خود را با نقاب معروف فیلم «V for Vendetta» به نمایش می‌گذارند.
در آخر باید به این نکته اشاره کرد که هنوز مشخص نیست که هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، قرار است چه اقدامی انجام دهند. اما انتظار می‌رود ایلان ماسک به دلیل سابقه موفق این گروه در اجرای حملات خود، پیامدهای آن را بسیار جدی بگیرد.
آیا شما هم بخاطر توئیت‌های اخیر ایلان ماسک متضرر شدین؟ نظر شما درباره این تهدید چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time