مانیتور گیمینگ جدید سامسونگ با فناوری mini LED

اکثر مانيتورهای گیمینگ از ميزان روشنايی حدودا 420 نيت برخوردار هستند. با وجود اين‌، داشتن مانيتوری با نرخ روشنايی 2000 نيت می‌تواند به گيمرها تجربه عميق ‌تری از بازی ‌های ويدئويی را ارائه دهد. در این راستا کمپانی سامسونگ به تازگی از نسل جدید مانیتور گیمینگ خمیده غول پیکر خود به نام «Odyssey Neo G9» رونمایی کرده است که قطر 49 اینچی دارد و از تکنولوژی جدید «mini LED» استفاده می‌کند.
بر اساس گزارشی که به تازگی توسط «DigitalTrends» منتشر شده است، سامسونگ برای ارائه ی اين نرخ روشنايی از فناوری ‌ای به نام «کوانتوم متريکس» استفاده کرده است که در برخی از تلويزيون‌های محبوب‌ «QLED» استفاده می‌شود. در واقع، اين تکنولوژی را می توان در تلويزيون‌های سری «Neo» سامسونگ يافت.
مانیتور ۴۹ اینچی جدید سامسونگ که دارای انحنا می‌باشد، از رزولوشنی به نام «DQHD» برخوردار است و به ‌صورتی‌ می‌باشد که انگار دو صفحه‌ نمایش با رزولوشن «QHD» در‌کنار یکدیگر قرار گرفته اند.
این مانیتور قابلیت جدیدی به نام «CoreSync» دارد که می‌تواند نور پشت پنل را با محیط بازی هماهنگ کند تا تجربه خارق‌ العاده‌ای را در هنگام انجام بازی‌ ها به ارمغان بیاید. همچنین این دستگاه با استفاده از فناوری Mini LED نور و رنگ‌ ها را دقیق‌ تر نمایش می‌دهد و رنگ مشکی بهتری دارد.
 
لازم به ذکر است که رزولوشن «Odyssey Neo G9» برابر ۵۱۲۰ در ۱۴۴۰ پیکسل و و ریفرش ریت 240 هرتزی می‌باشد و کمپانی سامسونگ این مانیتور را در روز 9 اگوست 2021 با قیمت 2500 دلار که قیمتش حدود ۱۰۰۰ دلار گران ‌تر از نسل قبلی می‌باشد، وارد بازار می‌کند.
نظر شما در مورد این مانیتور گیمینگ جدید و جذاب سامسونگ چیست؟  
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time