عینک هوشمند فیسبوک با نام «Luxottica: Ray-Ban Stories» رونمایی شد

شرکت «Ray-Ban» با همکاری شرکت «Facebook»، پنجشنبه شب از عینک های هوشمند خود با نام «Luxottica: Ray-Ban Stories» رونمایی کردند.
این عینک که از 299 دلار شروع می‌شود، به کاربران این امکان را می‌دهد که با دستورات صوتی یا با فشار دادن یک دکمه، در قسمت سمت راست عینک، عکس گرفته و یا فیلم ضبط کنند. همچنین این عینک دارای بلندگوهای کوچکی می‌باشد که این عینک هوشمند را به هدفونی برای گوش دادن به موسیقی و پادکست از طریق بلوتوث تلفن هوشمندی که با آن جفت شده اند، تبدیل می‌کند و از طرفی شامل میکروفون نیز می‌باشد، بنابراین می‌توانید از طریق این عینک هوشمند، با تلفن صحبت کنید.
باید به این نکته نیز اشاره کرد که لوگوی «Facebook» در هیچ کجای دستگاه یا قاب این عینک هوشمند مشاهده نمی‌شود و تنها اثری که از لوگوی «Facebook» مشاهده می‌شود، بر روی جعبه محصول است.
نکته قابل توجه این است که عکس ها و ویدئوها در قالب مربعی در برنامه ای به نام «View» که شرکت «Facebook» برای عینک ایجاد کرده است، نشان داده می شود. کاربران می توانند تصاویر را در گالری گوشی های خود وارد کنند و یا مستقیماً در برنامه های دیگر، از جمله «TikTok» و «Snap Chat»، به اشتراک بگذارند.
لازم به ذکر است که عینک هوشمند «Luxottica: Ray-Ban Stories» شرکت «Facebook»، در سه مدل «Wayfarer»، «Round» و «Meteor» و در رنگ ها و لنزهای مختلف موجود است و از دیشب در فروشگاه های «Ray-Ban» و «وبسایت Ray-Ban» در آمریکا، بریتانیا، ایتالیا، استرالیا، ایرلند و کانادا موجود می‌باشد. همچنین از روز دوشنبه از طریق خرده فروشان بیشتری از جمله «Amazon»،«Best Buy»،«Sunglass Hut»و«LensCrafters» نیز عرضه خواهد شد.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time