کشف روشی برای دور زدن مرگ

  تصور کنید که اگر اسکن کاملی از بدن شما ساخته شود و پس از آن، پرینت جدید بدن شما در جایی دیگر با بافت جدید، «تله پورت» و ساخته شود، چه اتفاقی میوفتد؟!
شاید عجیب باشد، اما «تله پورت» برای انسان‌ها، با کپی سازی یا پرینت کامل سلولی از بدن، می‌تواند یکی از روش‌های جاودانگی باشد که دور از دسترس نیز نیست.
بر اساس مقاله‌هایی که در وبسایت «ایندیپندنت» و «دانشگاه هاروارد» منتشر شده است، اواخر سال گذشته میلادی، «ناسا» برای اولین بار موفق شد تا افرادی از جمله یک پزشک و مدیر اجرایی شرکت واقعیت مجازی و ترکیبی «AEXA Aerospance» را به صورت کاملا مجازی، به فضا «تله پورت» کند.
در این روش «تله پورت» که «Holoportation» نام دارد، یک نمایش هولوگرافیک سه بعدی از فرد، در ترکیبی از «هولوگرام» و «تله پورت» ایجاد می‌شود.
از طرفی، به گفته‌ی دانشمندان دانشگاه «هاروارد»، می‌توان «قلب انسان» را با استفاده از چاپگر سه‌بعدی و با رگ و پی انسانی، شبیه‌سازی کرده‌اند.
به گفته‌ی «تال دویر»، سرپرست تیم تحقیق این پروژه، این «قلب مینیاتوری»، اولین قلب بازسازی‌شده از این نوع در جهان است. چراکه جوهر پرینتر سه بعدی، با بافت‌های چربی‌ای ساخته شده که از بدن بیماران برای تولید سلول، رگ‌های خونی، بطن و دهلیز قلب گرفته شده است.
با این اوصاف، فقط چند قدم دیگر برای «تله پورت هولوگرافیک» انسان از یک جسم به یک جسم دیگر فاصله داریم، که در این حالت می‌توان پس از اسکن کامل سلولی، تمامی اطلاعات جسم را «تله پورت» کرد تا بدن به یک بستر کوانتومی جدید منتقل شود و این تغییر بستر، می‌تواند مرگ را دور بزند!
 
شما برای جاودانگی به وسیله روش «تله پورت» آماده اید؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time