توانایی شناسایی اشیا و ترجمه متن ها توسط هدست ویژن پرو اپل

همان طور که می دانید کمپانی اپل چند وقت پیش از هدست واقعیت افزدوده خود با نام «ویژن پرو» رونمایی کرد که با قابلیت‌هایش، افراد زیادی را شگفت ‌زده کرده است و بدون شک، هدست ویژن پرو اپل در زمینه بهره‌ وری در محیط کار می‌تواند تا حد زیادی مفید باشد.
سیستم عامل visionOS هدست اپل ویژن پرو اپل دارای قابلیتی به نام «جستجوی بصری» (Visual Search) است که ظاهراً عملکردش مشابه قابلیت Visual Lookup موجود در آیفون و آیپد است.
توسط ویژگی  Visual Search، کاربران می‌توانند از هدست ویژن پرو اپل برای دریافت اطلاعاتی درباره یک شیء، شناسایی و تعامل با متن‌های دنیای اطراف خود، کپی‌ کردن متن‌های چاپی دنیای واقعی در برنامه‌ها، ترجمه به 17 زبان مختلف جهان و موارد دیگری استفاده کنند.
همچنین از طریق visionOS می‌توان با متن‌های موجود در دنیای واقعی که شامل اطلاعات تماس، صفحات وب و اطلاعات مشابه دیگری می‌شود نیز تعامل داشت.
به‌عنوان مثال، اگر در یک سند چاپی لینک وب‌ سایتی وجود داشته باشد، می‌توانید این لینک را با هدست واقعیت افزوده ویژن پرو اپل اسکن کرده و از طریق مرورگر Safari آن را مشاهده کنید. یا می‌توانید واحدهای مختلف یک دستور غذایی را از طریق هدست به یکدیگر تبدیل کنید.
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time