ffffffffff

آموزش:چگونه هزینه پرداخت شده در اپ استور و آیتونز استور را پس بگیریم ؟

شاید شما هم یکی از طرفداران پروپاقرص محصول های اپل باشید و از اپ استور و یا ایتونز استور خرید کرده باشید. اپل به منظور رضایت هر چه بیشتر کاربران خود ، بخشی را قرار داده است که می توانید در صورت رضایت نداشتن از محتوی خریداری شده ، هزینه پرداخت شده را از اپل بازپس بگیرید.همراه باشید.
 
  1. ابتدا ایتونز را بر روی ویندوز یا مک اجرا کنید .
  2. در صورتی که اپل ایدی خود را وارد نکرده اید ، ان را در ایتونز وارد کنید .
  3. در قسمت نوار بالایی ایتونز ، برروی گزینه Account و پس از ان برروی View My Account کلیک کنید .
  4. حال در صفحه Account Information ، به بخش Purchase History مراجعه کرده و برروی گزینه See All کلیک کنید .
  5. اکنون در صفحه Purchase History ، لیست اپلیکیشن‌ هایی که تاکنون خریداری کرده اید را ، مشاهده خواهید کرد . حال کافیست برروی فلش ایتمی که قصد بازپسگیری مبلغ ان برنامه را دارید ، کلیک کنید .
  6. سپس مجددا در صفحه Purchase History ، می بایست برروی گزینه Report a Problem کلیک کنید .
  7. حال پس از انکه بر روی گزینه Report a Problem کلیک کردید ، این گزینه در صفحه ای جدید به صورت مجزا در کنار اپلیکیشن‌ هایی که خریداری کرده‌اید نمایان خواهد شد . اکنون کافیست بر روی گزینه Report a Problem در کنار اپلیکیشنی که مایل به پس گرفتن مبلغ آن هستید ، کلیک کنید .
  8. اکنون می بایست به نسخه وب پشتیبانی آیتونز هدایت شوید ، که پیش از هر چیز شما می بایست ابتدا حساب کاربری و پسورد اپل آیدی خود را در ان وارد کنید ، تا بتوانید به بخش پشتیبانی اپل وارد شوید .
  9. در اینجا می بایست شما با لیست اپلیکیشن‌ هایی که در ۹۰ روز گذشته خریداری کرده‌ اید ، مواجه شوید و پس از ان می بایست اپلیکیشنی را که قصد بازپس گرفتن مبلغ آن را دارید ، برروی گزینه Report a Problem در کنار ان کلیک کنید .
  10. حال در این قسمت می بایست علت خود را به منظور بازپس گرفتن مبلغ مشخص کنید . بعنوان مثال اگر خرید اشتباهی انجام داده اید ، می بایست برروی گزینه i didn’t Authorize This Purchase کلیک کرده و سپس برروی Submit کلیک کنید و یا اگر دلایل خاصی دارید و می خواهید ان را برای اپل شرح دهید ، باید گزینه Didn’t Mean to Purchase this item را انتخاب کرده و سپس دلایل خود را بنویسید تا پشتیبانی اپل ظرف حداکثر ۴۸ ساعت پاسخ شما را بدهد.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time