اپل سایت آسیایی آیکلود را خریداری و فعالیت آن را متوقف کرد

اپل سایت اسیایی آیکلود را که برروی دامین icloud.net قرار داشت را خریداری و فعالیت این وب‌سایت را به طور کامل متوقف کرد.همراه ما باشید.

شرکت اپل تمامی دامین هایی که با نام icloud ثبت شده اند را می خواهد بدست آورد و به همین منظور دامین icloud.net را خریداری کرده است.

این ادرس مربوط به یک شرکت چینی است و مالکیت این سایت مربوط به اپل نمی شده است. اپل با پرداخت ۱.۵ میلیون دلار این وب سایت را خریداری کرده است.این سایت از این پس دیگر فعالیتی نمی کند و این نطلب رادر وب سایت خبری خود متشر کرده است.

تمامی خدمات این سایت از یک ام مارس غیرفعال می شود.

این شبکه اجتماعی از سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز کرده بود و به صورت مستقل از اپل فعالیت می کرد

اپل ۱۷۰ دامین با اسم icloud را در اختیار دارد. اپل در ۲۰۱۱ سرویس icloud.com را با مبلغ ۵.۲ میلیون دلار به یک شرکت سوئدی به نام Xcerion پرداخت کرده است.

اینکه ا‍پل چرا حالا پس از ۶ سال تصمیم گرفته تا این وب سایت را خریداری کند معلوم نیست.

برخی از وب سایت ها از جمله techcrunch بر این عقیده است که این دامین احتمالا برای اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس اپل که از قبل شایعات زیادی در مورد آن بود احتمالا در نظر گرفته می شود.احتمالا در سال اینده شاهد این اپ خواهیم بود، این اپ همانند اینستاگرام عمل می کند و برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است.

Engadget

1 نظر

 • سامان
  سامان یکشنبه, 08 اسفند 1395 17:42 گزارش

  با عرض سلام و خسته نباشيد به تيم بروزرساني.
  خواستم انتقادي كوچيك بكنم. نظر به اينكه بنده همكار شما هستم و بيش از بيست سالي ست كه در اين حوضه فعاليت ميكنم، لذا بر اين شدم كه به شما همكار محترم كه شبانه روز و بصورت رايگان اطلاعات نسبتا جامع و مفيدي رو در اختيار ديگر هموطنان عزيز قرار ميدين، بگم كه واژه ي Domain به معني دامنه به فارسي "دومين" گفته ميشه نه دامين!
  باز هم پوزش ميخوام اگر جسارت كردم.
  ارادتمند شما.

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time