برترین گوشی سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه MWC مشخص شد

در نمایشگاه MWC پس از بررسی های فراوان از لحاظ طراحی،نوآوری،دوربین، سخت افزار و هم چنین نظرات کاربران بهترین گوشی ۲۰۱۷ مشخص شد. همراه ما باشید.

این گوشی پیش از این عنوان برترین گوشی سال 2016 را از سوی GSMA دریافت کرده بود و شب گذشته و در نمایشگاه کنگره جهانی موبایل که در بارسلونا در حال برگزاری است باز هم گلکسی اس 7 اج عنوان برترین گوشی هوشمند جهان را از آن خود کرد.

بر اساس گفته ی سامسونگ، گلکسی اس 7 اج به خاطر طراحی بهبود یافته، دوربین بسیار پیشرفته و عملکرد ایده آل در بین نامزد های کسب عنوان برترین گوشی سال قرار گرفته بوده است. دیگر دستگاه های قرار گرفته در این لیست عبارتند از آیفون 7 پلاس اپل، گوگل پیکسل اکس ال، هواوی پی 9 و موتورولا Moto Z که در نهایت پرچمدار سامسونگ پیروز این رقابت بوده است و این عنوان ارزشمند را از آن خود کرده است.

آقای Junho Park، معاون بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس پس از کسب این جایزه بیانیه ای را بدین شرح منتشر کرده است:

باعث افتخار ماست که گلکسی اس 7 اج از نظر طراحی و نوآوری به این عنوان دست پیدا کرده است. این جایزه عهدنامه ای به مصرف کنندگان ما برای ادامه ی رقابت در فناوری انقلابی گوشی های موبایل و برآورده کردن انتظارات کاربران است.

 این کمپانی در تاریخ 29 مارس مصادف با 9 فروردین از دو پرچمدار حدید خود با نام های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس رونمایی خواهد کرد و انتظار داریم سامسونگ موفقیتی بزرگ تر را نسبت به نسل قبل این پرچمداران رقم بزند.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time