ffffffffff

گلکسی S8 مطمئن ترین گوشی این کمپانی !

بعد از مدت ها انتظار اسمارت فون های جدید کمپانی سامسونگ معرفی شد.در طول این مدت شایعات زیادی در رابطه با قابلیت های گلکسی S8 به بیرون درز کرده بود و تمام خبرها حاکی از تلاش بی وقفه سامسونگ برای بهبود عملکرد این مدل بود.

همانطور که سامسونگ اعلام کرده است گلکسی S8 مطمئن ترین اسمارت فون این کمپانی از هر لحاظ محسوب می شود. سامسونگ از عملکرد این مدل اطمینان کافی را دارد اما در تلاش است که این اعتماد را به کاربران خود منتقل کند تا از این طریق خاطرات بد نوت 7 را از ذهن کاربرانش به فراموشی بسپارد.

سامسونگ قبل از عرضه  گلکسی S8 تمام تست های سخت افزاری  و نرم افزاری را انجام داده است تا کاربران بدون هیچ مشکل و نگرانی از آن استفاده کنند.

یکی از تست های که به صورت مکرر بروی این اسمارت فون انجام شده است در رابطه با باتری گلکسی S8 بوده است.یکی از این تست ها  فرآیند شارژ و تخلیه شارژ روی بیش از ۵۰ هزار دستگاه گلکسی اس ‌8 است.  هر تست بروی هر گوشی حدود 5 ساعت به طول می انجامیده است.

بر اساس ادعای سامسونگ، باتری های جدید به کار رفته در گلکسی اس ‌8 و اس 8 پلاس از چنان دوامی برخوردار هستند که می توانند پس از گذشت ۲ سال از عمرشان، باز هم تا ۹۵ درصد از ظرفیت شارژ اولیه خود را حفظ نمایند. این نسبت در خصوص باتری سایر موبایل ها حداکثر ۸۰ درصد است.

این تست ها میتواند اعتماد کاربران را برای خرید گلکسی اس ‌8 و اس 8 پلاس را افزایش دهد.

منبع:androidheadlines

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time