ffffffffff

گلکسی اس ۸ پلاس بهترین موبایل انتخاب شد

وب‌سایت Consumer Reports گزارش جدیدی از رده‌بندی اسمارت‌فون‌های برتر منتشر کرد. در این رده‌بندی نام آی‌فون 7 که 9 ماه از حضور آن در بازار می‌گذرد نیز دیده می‌شود که موفق شده در جمع 5 اسمارت‌فون برتر در این رده‌بندی قرار بگیرد.  نتایج به‌دست آمده از گزارش این وب‌سایت نشان می‌دهد که گلکسی اس‌8 پلاس در رتبه‌ اول و گلکسی اس8، گلکسی اس7 Edge و ال‌جی G6 در رده‌های بعدی قرار دارند. در این رتبه‌بندی آی‌فون7 هم در جای پنجم قرار گرفت.
این وب‌سایت در ادامه به تمجید از طراحی گلکسی اس8 پرداخت و صفحه نمایش بزرگ را یکی از نکات مثبت این اسمارت‌فون دانست. البته در این گزارش اشاره شد که کار با گلکسی اس8 و اس8 پلاس با یک دست خیلی آسان نیست.
ریچارد فیسکو یکی از متخصصان این وب‌سایت در این‌باره می‌گوید: «ظاهر گلکسی اس8 و اس8 پلاس زیبا، مدرن و چشم‌نواز است و با این طراحی جدید، استفاده از صفحه نمایش بزرگ‌تر بدون افزایش سایز گوشی نسبت به مدل‌های قبلی محقق شده است. با اینکه در دست گرفتن مدل‌های قبلی گلکسی ساده بود، احتمالا برای استفاده از اس8 لازم است هردو دستتان را به‌کار بگیرید. با اینکه اس8 کمی کوچک‌تر است، بازهم دسترسی به نقاط بالایی صفحه نمایش آن برای بسیاری از کاربران مشکل است.»
 
یکی از نگرانی‌های کاربران از محل قرارگیری سنسور اثرانگشت در گلکسی اس8 است. از نظر بسیاری از کاربران این وب‌سایت، سنسور اثرانگشت این پرچمدار در جای نامناسبی قرار داده شده و بسیاری از افراد برای یافتن مکان آن با سختی مواجه شده‌اند. برخی نیز به اشتباه انگشتشان را روی لنز دوربین قرار داده‌اند.
در این گزارش دوربین اس8 به عنوان یکی از ویژگی‌های شاخص این پرچمدار تلقی شده و حتی نبود دوربین پشتی دوتایی، بازهم چیزی از قدرت دوربین این اسمارت‌فون کم نکرده است. نکته جالب درباره این گزارش اینکه پرچمدار سامسونگ بیشتر با پرچمدار اپل که سال گذشته معرفی شد، مقایسه می‌شود و با رونمایی از پرچمدار جدید اپل تا چند ماه آینده، همه چیز دوباره تغییر خواهد کرد.
 
انتظار می‌رود خیلی از ویژگی‌های شاخص که در گلکسی اس8 مشاهده کردیم، در آی‌فون جدید اپل نیز رویت شوند. یکی از این ویژگی‌ها شامل طراحی بدنه بدون حاشیه می‌شود. حال باید دید قرارگیری سنسور اثر انگشت آی‌فون 8 که در زیر صفحه نمایش قرار گرفته چگونه عمل خواهد کرد.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time