هما همایون فر

هما همایون فر

email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ترجمه استوری ها به ۹۰ زبان زنده دنیا در قابلیت جدید اینستاگرام! stars

اینستاگرام از قابلیت ترجمه نوشته های درون استوری ها، به صورت رسمی رونمایی کرد. اینستاگرام طی ماه های گذشته، در حال آزمایش این قابلیت بوده است و از چند روز پیش این قابلیت را در دسترس تمام کاربران قرار داده است.

رونمایی از قطار سریع السیر چین با سرعت ۶۰۰ کیلومتر بر ساعت stars

  چین از اولین قطار سریع‌ السیر مگلو (maglev) با سرعت ۶۰۰ کیلومتر بر ساعت رونمایی کرد که در حال حاضر سریع ‌ترین وسیله نقلیه موجود در سطح زمین است! فکر کنید با همچین قطاری تو یک ساعت و نیم میشه از تهران رفت مشهد!

شبکه اجتماعی HalloApp با تمرکز بیشتر بر امنیت معرفی شد stars

اپلیکیشن «HalloApp» توسط دو مهندس قدیمی و سابق واتس‌اپ ساخته شده است. موسسان این اپلیکیشن آقای «Neeraj Aror» و آقای «Michael Donohue» می‌باشند، که آقای «Neeraj Aror» به مدت 7 سال مدیر ارشد کسب و کار واتس‌اپ و آقای «Michael Donohue» به مدت 9 سال مدیر مهندسی واتس‌اپ بوده اند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌واتس‌اپ پیوستن به تماس های تصویری گروهی در جریان را امکان پذیر کرد stars

پیام‌رسان واتس‌اپ که اخیرا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشمگیر کاربران خود بوده است، به همین دلیل تیم توسعه واتس‌اپ درحال تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هستند.

عرضه استارتاپ 4 میلیارد دلاری کارآفرین ایرانی در بورس نیویورک

نیما قمصری ۳۴ ساله، کارآفرین ایرانی الاصل که در کودکی به آمریکا مهاجرت و در دانشگاه استنفود تحصیل کرده است، سال ۲۰۱۲ کار خود را در حوزه استارتاپ در دانشگاه استنفود شروع کرد و حالا استارتاپ او به ارزش سهام ۱۸ دلار و مجموع جذب سرمایه ۳۶۰ میلیون دلار، حدود ۴ میلیارد دلار ارزش ‌گذاری و در بورس نیویورک عرضه شده است.

فرود موفقیت آمیز جف بزوس و فضاپیمای بلواوریجین!

«بلو اوریجین»، شرکت هوافضای متعلق به «جف بزوس»، میلیاردر آمریکایی و مدیرعامل آمازون، امروز سه شنبه ۲۰ ژوئیه مصادف با 29 تیر 1400 در ساعت 17:42 به وقت ایران، گردشگران ثروتمند را به فضا فرستاد.

جف بزوس میلیاردر آمریکایی و مدیر عامل سابق آمازون با بلواوریجین به فضا رفت!

«بلو اوریجین»، شرکت هوافضای متعلق به «جف بزوس»، میلیاردر آمریکایی و مدیرعامل سابق آمازون، امروز سه شنبه ۲۰ ژوئیه مصادف با 29 تیر 1400 در ساعت 17:42 به وقت ایران، گردشگران ثروتمند را به فضا فرستاد.
عضو این خبرخوان RSS شوید
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time