کابل آهنربایی سه سر بیسوس Baseus TZCAXC Zinc magnetic Cable Kit 2m Baseus TZCAXC Zinc magnetic Cable Kit2m

انتخاب گارانتی

قیمت: 299,000 تومان

قیمت برای شما:299,000 تومان

معرفی اجمالی محصول کابل آهنربایی سه سر بیسوس Baseus TZCAXC Zinc magnetic Cable Kit 2m

  • سازگار با همه دستگاه های هوشمند
  • دارای طول مناسب 1m
  • دارای خروجی Micro USB و Lightning و Type C
  • جداکثر جریان خروجی 2.4 آمپر
  • سرعت انتقال 480Mbps
  • یک کابل با کانکتورهای آهنربایی قابل تعویض
  • دارای محل نگهداری کانکتورها

نمایش بیشتر

نقد و بررسی متخصصین

کابل شارژ سه سر آهنربایی بیسوس Zinc magnetic Cable Kit

کابل های شارژ از قدیمی ترین و در عین حال ایمن ترین انواع شارژرها برای دستگاه های هوشمند هستند. به همین دلیل تولیدکنندگان همیشه انواع متفاوتی از آن ها را طراحی و عرضه می کنند. بیسوس با طراحی کابل شارژ سه سر خود، کاربران دارای دستگاه های هوشمند مختلف را کمک کرده است تا بتوانند تنها با استفاده از یک کابل شارژ دستگاه های مختلف را شارژ کنند.

اگر شما هم نگران این هستید که سوکت گوشی‌تان به خاطر استفاده زیاد، به مرور زمان خراب شود و یک روز حساس، دیگر نتوانید از آن استفاده کنید، پس بهتر است یک کابل مغناطیسی داشته باشید. یک سر این کابل مغناطیسی به سر پورت شارژ گوشی‌تان متصل می شود و هر زمان که نیاز به شارژ داشته باشید، می توانید کابل را به آن متصل کنید.

سه کانکتور مختلف

این کابل بیسوس دارای سه کانکتور شارژ مختلف Lightning/ Micro USB / Type-C است که برای شارژ انواع گوشی و تبلت قابل استفاده است و نیازی به خرید و تعویض کابلهای شارژ مختلف نخواهد بود. سَری های کابل راک نسبت به زنگ زدگی و اکسید شدن کاملا مقاوم هستند و این موضوع باعث شده است نسبت به نمونه های مشابه ماندگاری بیشتری داشته باشند.

سازگاری بالا

کابل شارژ بیسوس دارای کانکتورهای Micro USB و Lightning و Type C است که باعث می شود کاربران برای هر یک از دستگاه های هوشمند با هر سیستم عامل و هر درگاه پورتی بتوانند از این کابل شارژ استفاده کنند. بنابراین در صورتی که کاربران گوشی و تبلت با پورت های خروجی متنوع دارند می توانند با یک کابل همه آن ها را شارژ دهی کنند.

ویژگی های محصول

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مقایسه (0 مورد)