بازی خاطره انگیز تکن (Tekken) بزودی به گوشی های اندرویدی می‌آید

حتما بازی محبوب تکن را که از سری بازی های محبوب در چندین سال پیش بود را به یاد دارید،این بازی هیجانی و خاطره انگیز به زودی برای گوشی های هوشمند اندروبدی می آید.همراه ما باشید.

پس از عرضه این بازی هم برای Xboxو PC، حال نوبت آن رسیده است که Tekkenبه اسمارت فون ها بی اید. Bandai Namco که سازنده این بازی است اعلام کرده است کهtekken یکی از مشهورترین و موفق ترین بازیهای ویدئویی است و به زودی در Androidو iOSعرضه خواهد شد. این بازی نرم افزاری را در کانادا ساخته اند و امروز برای هر دو سیستم عامل و برای کسانی که در ایالات متحده هستند و به این بازی علاقه مند اند، می توانند در وب سایت رسمی Tekken Mobileپیش ثبت نام کنند. در طی ماه های آینده، این بازی برای بازیکنان در سراسر جهان در دسترس خواهد بود، اما کسانی که پیش ثبت نام می کنند جایزه های ویژه ای هم دریافت می کنند. این جوایز شامل پول بیش‌تر درون بازی می‌شود. Bandai Namcoنیز اشاره به شخصیت منحصر به فرد  Revenantکرده است که هرگز در گذشته در بازی های Tekkenدیده نشده بود.

این بازی به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد تنها سیستم عامل اندروید 4.4 به بالا و رم 1 گیگ.

در تکن بیشتر از 100 شخصیت مختلف وجود دارد و هرچقدر که زمان بیشتری از بازی شما بگذرد می توانید امتیاز بیشتری جمع آوری کرده و درنتیجه می توانید حرکت و مهارت خود را ارتقا دهید.همانند بازی Mortal Kombat Xاست که هم قسمت داستانی دارد و هم بخش انلاین و چند نفره دارد.

کارت هایی به نام Wazeقرار دارد در بازی که به آن کارت ها می توانید حرکات بیشتری داشته باشید و قابلیت های خود را در زمان حمله بالا ببرید. این کارت ها را می توانید از طریق پول بازی و هم از طریق خرید درون برنامه‌ای با پول واقعی خرید کنید؛ هر چند که اگر با برنامه بازی کنید، می‌توانید همه کارت‌ها را بدست آورید.

منبع: android headlines

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time