لرزش‌گیر تصویر در اپلیکیشن گوگل فوتو

یکی از کم امتیازترین اپلیکیشن‌های گوگل، این هفته به روز شد و با  تغییرات چشمگیری همراه شده است.

طبق گزارش وبسایت Android Police، جدیدترین نسخه اپلیکیشن گوگل فوتو (Google Photos) به کاربران امکان لرزشگیری ویدیوهای ضبط شده را خواهد داد. برای استفاده از این ویژگی کافی است آخرین نسخه این برنامه را دانلود کرده و با ورود به قسمت ویرایش و انتخاب "Stabilize" در گوشه سمت چپ پایین صفحه، به راحتی ویدیوهای خود را لرزش‌گیری کنید.

همانطور که این وبسایت اشاره کرده، لرزش‌گیری ویدیوها مدت‌ها است که در دستور کار گوگل قرار دارد. گوگل کار بر روی ابداع و به‌کارگیری این ویژگی را از ماه آگوست سال گذشته آغاز کرد اما اجرایی شدن آن حدود ۱سال طول کشید. با این حال استفاده از این ویژگی برای کسانی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و به ضبط کلیپ‌های ویدیویی عادت دارند، بسیار خوشایند خواهد بود.

پس از انتخاب گزینه "Stabilize"، بایستی منتظر بمانید تا لرزش‌گیری ویدیو به اتمام برسد که این پروسه برای کلیپ‌های کوتاه چند ثانیه و برای کلیپ‌های طولانی حدود یک دقیقه زمان می‌برد. البته لرزشگیری با استفاده از این اپلیکیشن با لرزشگیری از طریق سخت‌افزارهای مورد استفاده در اسمارت‌فون‌های جدید قابل مقایسه نیست، اما در کل پس از استفاده از این اپلیکیشن، کاهش لرزش در ویدیوها را متوجه خواهید شد.

برای دانلود آخرین نسخه گوگل فوتو، اینجا کلیک کنید.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time