با FaceApp پیر شوید، جوان شوید و زیبا شوید

اگر شما هم علاقه دارید تا حالت های مختلف را بر روی صورت خود آزمایش کنید در ادامه با ما همراه باشید تا یک برنامه عکاسی جالب را به شما معرفی کنیم.
روز به روز برنامه های جالب تری برای عکاسی معرفی می شود که با استفاده از هوش مصنوعی کارهای جالبی بر روی عکس شما انجام می دهد که ممکن است شما از قدرت این نرم افزارها تعجب کنید که تا چه حد می توانند بر روی صورت و یا سایر اجزای بدن کارهای جالبی انجام داده و آن ها را با آنچه که هستند به طور کلی تعییر می دهند.یکی از این برنامه ها Faceapp محصول استودیوی وایرلس است که بعد از محبوبیتی که در پلتفرم ios بدست آورد، چندی پیش برای اندروید هم منتشر شد تا جمع بیشتری از کاربران تلفن های هوشمند را درگیر قابلیت های شگفت انگیز خود کند. این اپلیکیشن در نوع خود بی نظیر بوده و در بسیاری از جهات از رقیبان خود برتر است.در باره این برنامه باید گفت که برنامه ی فیس اپ از یک شبکه عصبی پیچیده برای ایجاد تغییر در چهره ها استفاده می کند و همین موضوع باعث شده که خروجی هایش به طرز عجیبی واقعی به نظر برسند.
معرفی برنامه یFaceAppپیر و جوان کردن،اضافه کردن لبخند
 
این برنامه ساز و کار ساده ای داره به طوریکه از شما عکس می‌گیره و از روش نسخه خردسالی، سالخوردگی و جنس مخالف آدم رو شبیه‌سازی می‌کند.جالب است بدانید نسخه اندروید این برنامه در همین مدت کوتاه معرفی توانسته مورد استقبال بیش از ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ کاربر در گوگل پلی قرار گیرد و رتبه عالی ۴٫۵ از ۵٫۰۰ را از آن خود کند.
FaceApp 0
همان طور که در عکس بالا می بینید می توانید در این برنامه حالت های مختلف را بر روی صورت خود آزمایش کنید و همچنین جند مورد از این تغییرات را کنار هم قرار دهید و باهم مقایسه کنید.
 
اندروید             آیفون
 
بروزرسانی
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time