• آموزش
  • ارسال شده :

روش هایی برای افزایش عمر باتری

تلفن های هوشمند امروزه یکی از کاربردی ترین وسیله ها در زندگی روزمره همه افراد میباشد،بیشترین فشاری که هنگام استفاده روزمره به تلفن های هوشمتند وارد میشود به باتری آن میباشد که مستلزم نگه داری ویژه ای میباشد.

برای این که تلفن خود را از آسیب های احتمالی سخت افزاری دور نگه دارید باید این چند عادت بد را کنار بگذارید

ابتدا بهتر است برای جلوگیری از اسیب و استهلاک شدید باتری گوشی هوشمند خود هرچند وقت بهتر است ساعاتی تلفن همراه خود را خاموش کرده و در حالت خاموش آن را شارژ نمایید.

از دیگر مواردی که باعث استهلاک شدید باتری میشود روشن ماندن بی مورد وای فای و بلوتوث دستگاه میباشد،روشن بودن بی مورد این گزینه باعث مصرف بیمورد و بیشترباتری میباشد که توصیه میشود در مواقعی که استفاده ای ندارید این گزینه هارا خاموش نمایید.

تلفن ها و ابزار های هوشمند همیشه برای رنج دمایی خاص طراحی شده اند بدیهی است در صورتی که در دمای نا مناسب به کار گرفته شوند منجر به خالی شدن سریع باتری یا در دراز مدت از بین رفتن باتری دستگاه میشود.

و در نهایت هر باتری شارژر مخصوص خود با ولتاژ تعریف شده را دارد و بر اساس ظرفیت باتری و نوع آن این شارژر متفاوت است. در نتیجه استفاده از شارژرهای متفرقه هرچند می تواند منجر به شارژ شدن هوشمند شما باشد، در عین حال میتواند آسیب جدی به گوشی یا باتری آن نیز وارد کند

دقت داشته باشید همیشه از شارژ ها و کابل های اصلی برای شارژ تلفن همراه خود استفاده کنید.!

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time