بدون از دست رفتن اطلاعات به iOS مهاجرت کنید !

بسیاری از کاربران پس از مدت ها استفاده از اندروید به فکر مهاجرت به  سیستم عاملی جدید می افتند اما چگونه اطلاعات تلفن اندرویدی خود را منتقل کنیم ؟

برای انتقال محتویات تلفن اندرویدی به سیستم عامل آی او اس روش های زیادی وجود دارد اما در این بین یک راهکار جدید برای انتقال محتویات تلفن اندرویدی به تلفن آی او اس وجود دارد، در گذشته میبایست از اطلاعات خود به  طور جداگانه بر روی رایانه بک  اپ تهیه کنید و تک به تک هر کدام به روشی خاص در آیفون خود وارد کنید اما اپل چاره کاری برای این مشکل اندیشیده است.

اپل به این منظور اپلیکیشن Move to iOSرا برای سیستم عامل اندروید طراحی کرده است ،این برنامه که بر روی تلفن همراه قدیمی خود نصب میشود میتواند به هنگام فعال سازی آیفون جدید همانند پل ارتباطی میان تلفن قدیمی و سیستم عامل آی او اس عمل کند و به راحتی اس ام اس ها ،مخاطبین ،تصاویر و ویدیو ها،بوک مارک ها،اکانت های ایمیل و حتی اپلیکیشن ها را منتقل میکند البته انتقال اپلیکیشن ها به این معنا نیست که برنامه های پولی را منتقل میکند بلکه با جستجو نام آن ها در اپ استور برایتان برنامه های مذکور را دانلود و نصب میکند.

البته دقت داشته باشید باید دستگاه اندرویدی و دستگاه اپلی شما هر دو به یک شبکه وای فای متصل باشند تا دستگاه ها  بتوانند یکدیگر را پیدا کنند.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time