• آموزش
  • ارسال شده :

آگاهی از تعداد خط هایی که شما خریداری کرده اید

اطلاع از این موضوع که شما چه تعداد خط دارید می تواند بسیار مهم باشد ولی چکونه می شود از تعداد خط هایی که دارید مطلع شوید.

به تازگی شماره اعلام شده است که با ارسال کد ملی خودتون به اون شماره می توانید تعداد خط هایی که از هرکدام از اپراتورها خریداری کردید آگاه شوید.البته اینکه شما از تعداد خط هایی که با نام و شماره ملی شماست آگاه شوید می تواند شما را آگاه کند تا بفهمید آیا کسی از شماره سو استفاده می کند یا خیر.

برای اینکه از این موضوع آگاه شوید که چه تعداد خط با نام و شماره ملی شماست باید کد ملی را به شماره 3000150 ارسال کنید تا بعد از ارسال کد ملی از تعداد خط هایی که از هر اپراتور با کد ملی شما ثبت نام شده اند متوجه شوید و در اینجا موضوعی پیش میاد اینکه شما شاید مدتی باشد که از یک خط استفاده نکرده باشید و اگر کسی از آن  سو استفاده کرده باشد و کار نادرستی را انجام دهد مسولیت انجام این کار با شما هم می باشد.

به همین پیگیری خط هایی که دارید می تواند مهم باشد چرا که برای ما در بیشتر مواقع خط هایی وجود دارد که مورد استفاده قرار نمی گیرند.

با ارسال کد ملی یک پیام همانند تصویر زیر به شما ارسال میشود که همان طور که می بینید تعداد خط هایی که از هر اپراتور با این کد ملی ارسال شده است مشخص شده است.

بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time