چند قابلتی که تلفن های اندرویدی را نسبت به اپلی برتر میکند !

همیشه بحث زیادی میان برتری تلفن های اندرویدی و محصولات اپلی میان کاربران صورت  میگیرند و هرکدام دلایلی برای برتری ذکر میکنند در این مطلب دلایل برتری محصولات اندرویدی را نسبت به آیفون بازگو میکنیم.

از جمله امکانات خوب تلفن های اندرویدی امکان شارژ سریع به واسطه پورت یو اس بی نوع سی همراه با تکنولوژی های انحصاری شارژ سریع میباشد که میتواند باتری تلفن همراه را در کسری از ساعت  به میزان حداقل 60 درصد شارژ کند،این امکانات برای تلفن های اپلی تا به این لحظه در دسترس نیست!

قابلتی دیگر که اکثر تولید کنندگان محصولات اندرویدی دارا میباشند امکان شارژ بیسیم میباشد که با قرار دادن تلفن بر روی پد مخصوص شارژ بیسیم تلفن به راحتی شارژ میشود اپل نیز تاکنون از این امکان در تلفن های خود استفاده نکرده است.

حافظه قابل ارتقا نیز از جمله امکاناتی است که همه تلفن های اندرویدی این قابلیت را دارا میباشند و محصولات اپل فاقد این قابلیت هستند البته اپل نیز محصولات آیفون را با حافظه های داخلی 32 ،128 و 256 گیگابایت عرضه میکند که عملا احتیاجی به اضافه کردن کارت حافظه نخواهید داشت !

قابلیت استفاده از دوسیمکارت نیز بسیاری از تلفن های اندرویدی دارا میباشند اما محصولات اپلی این امکان را ندارند.این قابلیت بیشتر برای کسانی مورد استفاده است که میخواهند تلفن های کاری خود را با شخصی را در یک گوشی داشته باشند.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time