آموزش: چگونه در تلگرام استیکر بسازیم؟

شاید شما هم دوست داشته باشید یک مجموعه استیکر را برای خود طراحی کنید.در این مطلب روش ساخت استیکر در تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.

ابتدا لازم است از ربات stickers  استفاده کنید. صفحه چتی را باز کنید @stickersرا تایپ و ارسال کنید بر روی آن کلیک کنید و به داخل صفحه ربات استیکر وارد شوید.

حال گزینه startرا بزنید. ربات برای شما منویی را ارسال می کند.از منوی ارسال شده بر روی /new packکلیک کنید تا بتوانید پک جدید استیکر را ایجاد کنید.

حال ربات از شما می خواهد تا نامی را برای پک استیکری خود انتخاب کنید.

پس از این که نام را ارسال کردید. قدم بعدی این است که عکسی با فرمت pngو در سایز 512*512را ارسال کنید. دقت داشته باشید که یک ضلع حتما باید 512 باشد ولی ضلع دیگر می تواند از 512 کمتر باشد.باید فایل عکس را ارسال کنید نه خود عکس. و ماکزیمم حجم عکس 512kbاست.

پس از آن که عکس را ارسال کردید ربات از شما می خواهد تا عکس مورد نظر جایگزین یک اموجی شود و شما باید آن اموجی را انتخاب کنید. به طور مثال عکس خندانی را برای ربات ارسال کرده اید، اموجی خنده داری را هم انتخاب کنید.

اگر می خواهید چند استیکر را اضافه کنید داخل پک، همین روند ارسال عکس و انتخاب اموجی را ادامه دهید.

پس از این مجموعه استیکر های خود را کامل کردید گزینه /publishرا انتخاب کنید.

اگر از مجموعه خود ناراضی هستید و یا تنها صرفا ازمایشی می خواستید استیکر بسازید می توانید /delstickerرا ارسال کرده تا پک پاک گردد.استیکری را که می خواهید آن را برای همیشه حذف کنید انتخاب کنید و گزینه delete anywayرا بزنید.

در آخر، یک نام برای مجموعه استیکر خود انتخاب کنید و به لیست استیکرهای شما آن مجموعه جدید اضافه می شود.

منبع: بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time