• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه کنفرانس اپل را به صورت زنده تماشا کنیم ؟

همانطور که میدانید تنها چند ساعت دیگر تا شروع کنفرانس اپل باقی نمانده است و بروزرسانی نیز مطابق رسم هرساله خود وبلاگ نویسی زنده از این رویداد بزرگ خواهد داشت .

اما بسیاری از افراد دوست دارند این کنفرانس که بسیار مهم نیز میباشد را به صورت زنده مشاهده کنند در این مطلب به شما روش مشاهده این کنفرانس را به طور زنده بازگو میکنیم ،کاربران غیر اپلی نمیتوانند به راحتی به مشاهده زنده کنفرانس بپردازند و باید از محصولات اپلی که از ویژگی خاصی برای این منظور پشتیبانی میکند استفاده کنند.

پوشش زنده ویدیویی کنفرانس امشب اپل از طریق این لینک توسط دستگاه هایی که ذکر شده است قابل مشاهده خواهد بود نکته قابل توجه برای کسانی که قصد مشاهده را دارند این میباشد که دستگاه های آیپد آیفون و آیپاد سیستم عامل آی او اس 7  به بالا داشته باشند همچنین مرورگر مورد استفاده خود سافاری باشد.

اگر تصمیم دارید از طریق رایانه های مک این کنفرانس را به طور زنده مشاهده کنید باید سیستم عامل دستگاه شما بیشتر از نسخه 10.8.5 و نسخه مروگر سافاری جدیدتر از ورژن6.0.5 باشد .در رایانه های ویندوز نیز میتوانید تنها با استفاده از ویندوز 10 و مروگر مایکروسافت اج این کنفرانس را به طور زنده مشاهده کنید،لازم به ذکر است در سایر مرورگر ها از قبیل کروم و یا فایرفاکس امکان مشاهده به طور زنده وجود نخواهد داشت !

همچنین وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی راس ساعت 21:30 از آدرس زیر شروع خواهد شد.

http://beroozresani.com/live

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time