• آموزش
  • ارسال شده :

قابلیت جدید و کاربردی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب اجتماعی می باشد که طرفداران زیادی دارد .در همین راستا اینستاگرام با آپدیت های متعدد خود رضایت کاربران را ببشتر به سمت خود جذب می کند.در این مقاله قابلیت جدید اینستاگرام را مورد بررسی قرار می دهیم.  

چندی پیش قابلیت استوری به اینستاگرام اضافه شد که از طریق آن کاربران می توانند پست های موقت با دوستان خود به اشتراک بگذارند که استوری ها حدود 24 ساعت برای دیگر کاربران قابل رویت می باشد.

از سال 2015 به اشتراک گذاری پست ها در اینستاگرام امکان پذیر شد اما کاربران برای اشتراک گذاری استوری باید به ورژن جدید آپدیت کنند تا قادر باشند استوری های خود را به اشتراک بگذارند.برای انجام این کار کافیست زمانی که مشغول تماشای یک استوری هستید، از پایین صفحه روی دکمه جدید دایرکت که به شکل یک موشک کاغذی است اشاره کرده و سپس یک نفر یا گروهی از دوستان را برای اشتراک گذاری انتخاب نمایید.

اما همانطور که در بالاتر گفته شد استوری ها پست های موقتی است که فقط 24 ساعت قابل رویت است و اگر استوری را برای یکی از دوستان خود ارسال کرده اید تنها 24 ساعت قابل دیدن می باشد در غیر اینصورت کاربر چیزی را مشاهده نمی کند.امکان اشتراک گذاری استوری های حساب های کاربری خصوصی با افراد غیر فالوئر ممکن نیست.

قابلیت جدید اینستاگرام «به طور تدریجی» و طی هفته های آینده به دست کلیه کاربران این شبکه اجتماعی در پلتفرم های iOS و اندروید می رسد.
 
منبع:thenextweb

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time