• آموزش
  • ارسال شده :

چند دلیل برای خرید آیفون 10 !

هفته گذشته اپل محصولی انقلابی که به مناسبت دهمین سالگرد معرفی آیفون بود را به نام آیفون Xمعرفی کرد حال در این مقاله چند دلیل برای خرید این تلفن منحصر بفرد بیان میکنیم.

اپل در کنفرانسی که در پارک اپل برگزار شد سه نسخه آیفون با نام های آیفون 8 و 10 معرفی کرد آیفون 10 به لحاظ ظاهر و سایر امکانات بسیار برتر از دو محصول دیگر میباشد که البته این محصول به همین دلیل بسیار گران تر از دو آیفون 8 دیگر است از جمله دلایل گرانتر بودن این محصول میتوان به استفاده از صفحه نمایش بدون حاشیه اولد اشاره کرد که کیفیت خارق العاده ای دارد همچنین سنسور تشخیص چهره بکار رفته در آن این محصول را از هر لحاظ متمایز میکند. اما چرا باید این تلفن را خریداری کنیم ؟

اولین دلیلی که این تلفن را متمایز و شمارا ترغیب میکند که آن را خریداری کنید استفاده از صفحه نمایش 5.8 اینچی بدون حاشیه میباشد

دلیل دیگر که برای عده ای اهمیت ویژه ای دارد دوربین های دوگانه روی دستگاه میباشد که کیفیت خارق العاده در عکاسی خواهد داشت تفاوت این دوربین دوگانه با نسخه ای که در آیفون 8 پلاس به کار رفته است بهره گیری از لنز های دوگانه مجهز به لرزشگیر است  که در آیفون 8 پلاس لنز دوم این قابلیت را ندارد.

قابلیت دیگری نیز که بسیار مهم است بهره گیری آیفون 10 از شارژ سریع میباشد که میتواند تلفن شمارا در کسری از ساعت شارژ نماید.

همچنین قابلیت animoji  نیز مهمترین تفاوت میان آیفون 8 و 10 خواهد بود که ویژگی بسیار جذابی میباشد.

 

 

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time