فیلم برداری از صفحه نمایش در iOS 11 را چگونه فعال کنیم؟

یکی از قابلیت های جدید این نسخه از iOS فیلم برداری از صفحه نمایش است که طرفداران زیادی دارد و قابلیتی بسیار کاربردی می باشد. اما آن را چگونه فعال و استفاده کنیم؟

در گذشته برخی از اپلیکیشن ها وجود داشتند برای رکورد و فیلم برداری از صفحه نمایش، که اپل مورد تایید اپل نبودند و اپل پس از مدتی آن ها را حذف می کرد. اما این بار به طور رسمی اپل این قابلیت را در سیستم عامل گنجانده است.

برای استفاده از ان تنها کافیست به قسمت Control center خود برویدو بر روی آیکون مربوط به رکورد کلیک کنید.پس از کیک ثانیه شماری آغاز و بعد از ان فیلم برداری شروع می شود. هر زمان که بخواهید فیلم برداری را به پایان برسانید بر روی نوار قرمز رنگی که در بالای صفحه قرار دارد کلیک می کنید و گزینه stop را می زنید. این فیلم ضبط شده را می توانید در گالری خود مشاهده کنید. 

اگر در کنترل سنتر خود آیکون screen recording را ندارید به قسمت setting و بعدوارد منوی control center شوید و سپس به قسمت customized controls مراجعه کنید. گزینه screen recording را از منوی پایین با زدن علامت مثبت سبز رنگ انتخاب کنید. حال میانبر screen recording به control center شما افزوده شده است. 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time