قیمت های نجومی آیفون 8 در ایران

اپل در کنفرانسی در تاریخ 21 شهریور از گوشی های جدید خود رونمایی کرد، در این کنفرانس شاهد معرفی سه مدل آیفون با نام های آیفون 8،آیفون 8 پلاس و آیفون X بودیم.در کنفرانس اپل اعلام کرد که پیش فروش آیفون 8 از 24 شهریور ماه آغاز خواهد شد اما تولید انبوه آیفون X تاخیر خواهد داشت و دیرتر از موعد به دست کاربران خواهد رسید.

همانطور که گفته شد پیش فروش آیفون 8 از 24 شهریور آغاز شده است و از تاریخ 30 شهریور عرضه شده است.در کنفرانس اپل قیمت های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس مشخص شد.این دو مدل در دو ظرفیت 64 و 256 گیگابایتی معرفی شده است که قیمت پایه آیفون 8 از 699 دلار شروع می شود و به طبع با افزایش حافظه حدود 150 دلار قیمت ان گرانتر می شود.

اما متاسفانه از روزی که عرضه ایفون 8 در ایران آغاز شده است دارای قیمت های نجومی می باشد که تعجب کابران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. آیفون ۸ پلاس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی هم‌اکنون با قیمت ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار موجود است. نسخه ۶۴ گیگابایتی این موبایل هم با مبلغی معادل ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.از طرف دیگر آیفون ۸ که نسخه کوچکتر مدل قبلی است برای نمونه ۲۵۶ گیگابایتی هم‌اکنون قیمتی برابر ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دارد و نسخه ۶۴ گیگابایتی این تلفن همراه با قیمت ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رود.

به هر حال با توجه به اینکه ابتدای عرضه این محصولات می باشد و به تعداد کمی در بازار موجود هست ،توصیه می شود کمی در خرید آیفون 8 عجله نکنید و صبر کنید که این مدل ها به قیمت های معقولی نزدیکتر شوند و سپس خرید کنید.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time