با قابلیت کاربردی پیکسل 2 در زمان رانندگی آشنا شوید

گوشی های گوگل با نام پیکسل 2 معرفی شد که در جایگاه خود دارای مشخصات سخت افزاری خوبی بود اما در مقایسه با دیگر رقبای خود تغییرات چشم گیری نداشته است اما دارای یکسری قابلیت های کاربردی می باشد که باعث متمایز شدن این مدل با سایرین شده است.با ما همراه باشید تا با یکی از این ویژگی های مفید پیکسل 2 آشنا شوید.
 
گوشی‌های Pixel 2 و Pixel 2 XL از ویژگی جدیدی بهره می‌برند که باعث می‌شود گوشی در زمانی که کاربر در حال رانندگی است، هیچ صدایی ندهد. در واقع گوشی زمانی که متوجه می‌شود کاربر در زمان رانندگی است هیچ تماس دریافتی یا پیام کوتاهی را به او اطلاع نمی‌دهد.
 
گوشی‌های جدید گوگل به سنسورهایی مجهز شده‌اند که به صورت خودکار متوجه می‌شوند که کاربر در چه زمانی رانندگی می‌کند. فرقی هم نمی کند که راننده باشید یا به عنوان مسافر در خودرو نشسته باشید. گوشی در این حالت هیچ اعلانی را به کاربران اعلام نمی‌کند. حالا اگر به عنوان مسافر داخل خودرو هستید می‌توانید این ویژگی را به صورت دستی غیرفعال کنید.
 
این قابلیت در منوی Driving قرار گرفته و کاربران می‌توانند با فعال کردن گزینه Do Not Disturb از آن استفاده کنند یا آن را غیرفعال کنند. استفاده از این ویژگی جدید می‌تواند زندگی خیلی‌ها را هم نجات دهد. به هر حال استفاده از گوشی در زمان رانندگی خطرات زیادی را برای راننده و سرنشینان ایجاد می‌کند.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time