معرفی بهترین روش برای حذف تبلیغات مزاحم !

امروزه بسیاری از کاربران از مرورگر های مختلف برای وب گردی استفاده میکنند اما در وبسایت ها با تبلیغات آزار دهنده ای مواجه میشوند.

در مرورگر های مختلف افزونه های بسیاری میباشند که به مقابله با تبلیغات آزار دهنده میپردازند اما هرکدام معایب خاص خود را دارند و با توجه به این که وبسایت ها الگوریتم های تبلیغاتی خود را ارتقا داده اند و دیگر این افزونه ها کاربرد و عملکرد مشخصی ندارند در این مطلب افزونه ای کاربردی که برای سیستم عامل های مختلف نیز موجود میباشد را معرفی میکنیم.

افزونه   adguardکه از طریق فروشگاهه های نرم افزاری مرورگر های مختلف قابل دانلود است جز جدیدترین وکارامدترین افزونه های حذف تبلیغات سایت هاست که موجود میباشد نکته جالب در مورد این افزونه امکان فعال سازی آن در مرورگر پیشفرض تلفن های اندرویدی سامسونگ است  که با فعال کردن آن میتوانید بدون مشاهده تبلیغات و پاپ آپ های مزاحم  به وب گردی بپردازید.

دقت داشته باشید ممکن است با وجود نصب این افزونه بازهم برخی تبلیغات سایت ها را مشاهده کنید و این برنامه به طور قطعی و کامل تمامی تبلیغات را مسدود نمیکند همچنین به یاد داشته باشید این برنامه تنها برنامه برای مقابله با تبلیغات نمیباشد و برنامه های متفاوتی برای این منظور موجود است.

جهت دریافت نسخه های مختلف این افزونه میتوانید به وبسایت زیر مراجعه کنید

https://adguard.com

 

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time